şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • gün geçmiyor ki yeni bir kezban çıkışı yaşanmasın sevgili seyirciler. kendisine fikrini söyleyen birinin kendisini sikmek istediğini anlayacak kadar altıncı hisse sahip türk kadınının acımasızca vurması değil konu yalnız. asıl mesele profilinde bilirkişi ünvanı olan şahsın kezban direnişine birden islamı ve namazı tebliğ etmek suretiyle gösterdiği direniş şeklidir.

ilgili paylaşım linki linkedine gideyim

olur da abla vazgeçerse diye ekran görüntüsü resmine baksam yeter

sevgililer günü editi : sevgili yazarlar; burda herkesin gönlünü fethetmek gibi bir misyonu yok kimsenin, yani bu zaten mümkün de değil. eleştiri yapılabilir ama birine kezban denildi diye neresi kezbanlık orospu çocuğu diye mesaj atmak nedir la? ayrıca mesele kezban ablanın saçma ifşası değil, böyle yüzlerce var, kimsenin siklediği de yok açıkçası. fakat abinin u dönüşü muhteşem yani, nassı döndüyse mevleviye bağlamış. paylaşımın amacı budur, yukarıda da asıl mesele olarak bunu ileri sürmüşüm zaten. giride uzun edit mi olur amk.
  • burada
    islamcı riyakarlığını ortaya çıkaran ifşa, bir kezbanlık göremedim.

kadın adama yüz verse adama göre allah katında sıkıntı yok, yüz vermeyince dindar abazanımız kadına allahtan af dilemesini salık veriyor. önce "çok seksisiniz" yazıp seks dileniyor, kadın karşılık vermeyince allah kitap devreye giriyor ve ekleniyor: "namazlarınıza başlayınız."

ikiyüzlülükten başka nedir bu? bu ikiyüzlülük genellikle cinsellik ve parasal konularda kendini gösterir. cici islamcımıza domuz eti yedirmenin, içki içirmenin imkanı yoktur lakin eline fırsat geçtiğinde bir kadınla cinsel ilişki yaşamaktan uzak durmaz. ne olacak canım kadın zaten yolludur! maddi menfaat elde etmek için bir imkan varsa bunu da allah görmeden becerecektir müslüman kardeşimiz. riyakar olmak bunu gerektirir. aferin ona.
  • kezbanlıkla alakası olmayan tümüyle ablayı haklı bulduğum kutlu dava.
    durduk yerde birine 'çok sexisiniz yazmak'?

üstüne din, iman, ahlak satmak? bi partiyi hatırlattı bana ama kim? acaba?
  • şener şen'in bir sahnesini hatırlattı bana.
    - neyse bakmıyım abdestim kaçar.
  • zaten linkedin'de tinder gibi bir uygulama, bakıp kimi seksi bulduğunuzu yazıyorsunuz.
    kezban onu sikmek istediğini sanmış, kezban işte. halbuki adam bir fikir adamı, fikrini söylemiş. sen de fikrini söyle değil mi? o fikirden adamın sevişmek istediğini çıkarması çok saçma...

ha bak taciz dese ona itiraz ederdim, bu taciz değil. ama komik. sözlükte savunan olması da ayrıca komik.
  • bu dincilerdeki utanmazlık kimsede yok cidden. kadına seksisiniz yazıp, yüz alamayınca da allah'a dönün falan diyor. iki dakikada evliyaya döndü kaypak herif.

not: son cümleyi rte'nin sesinden okudum.
  • yil olmus 5300 halen imgurdan link veren dinozorlar var. olayi ogrenmek icin linkedin'e kaydolmamizi beklemiyorsundur umarim.
  • ne kezbanlığı amk, hepiniz mi kaliforniyada yaşıyorsunuz? tepeden inme, içselleştirilmemiş, sırf kalıplarla yaşanılan modernlik böyle tosluyor işte duvara.

ortada kezbanlık falan yok, aradığını bulamayan bir bıyıklının vitesi acınacak şekilde geriye alışı var.
  • güldürmüş ifaşdır ve bu sefer ifşa eden ablanın haklı olduğunu düşündüğüm ifşadır.

ahaha dayının tutumundaki 180 derece değişim de güldürmüştür. çok "sexisiniz"'den allah, kitap ve namaz tavsiyesine geçmek her yiğidin harcı değildir.
  • vay qezoya bak ama pwc oraya çok seksisiniz yazsa hemen verirdi. şirkete.