şükela:  tümü | bugün
  • dahil olduğum tartışma.

hanım kızımız birisiyle bağlantı kuruyor. sonra da bağlantı kurduğu kişi kızımıza içinde türk kahvesi resmi bulunan bir mesaj ile bağlantı isteğini kabul ettiği için teşekkür içeren bir mesaj atıyor. hanım kızımız da bu mesajı alıp;
    "merhaba,
    linkedin’de iş bulma umuduyla girdim. ailem çok zorluk yaşasa da bana belli bir yatırım yaptı, yeri geldi okula yürüyerek gittim. 3,50 ortalamayla okulu bitirdim. sokakta görsem dede diyeceğim yaştaki insanın bana bu şekil mesaj atmaya ne hakkı var? iş arıyorum ben yardımcı olacaklara kapım açık. bu şekilde mesaj yazanlara da diyeceğim kelime yok!!!"

gibisinden fakirlik edebiyatı ile yüklü bir mesajla ifşa ediyor. ortada ne bir cevap ne bir başka mesaj ne de farklı bir durum var. tabi bazı insanlar meriçliğinden, feminazi duygularından dolayı kızımıza destek veriyor. yargısız infaza karşı birini görünce de ona da tacizci sapık damgası yapıştırıyorlar.

ülkemizdeki değil, evrensel hukuktaki kurallardan yola çıkarsak bir insanı suçu sabit olmadan onur kırıcı bir suçla ifşa etmek çok ağır sonuçları olması gereken bir davranıştır. ama ülkemizde maalesef birileri kendilerini bu kurallardan muaf sayıyor. kusura bakmayın hanımlar ama beni bu şekilde ifşa edecek kadın bu yaptığının bedeli çok sağlam öder. ülkenin kanunları yeterli olmasa da emin olun diplerden çıkaracağım maddelerle bir ömür boyu bedel ödetirim.

tartışma sayfası
  • (bkz: kezofeminist)
    sallamayın