şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
  • erkekler neden ekleyip neden yazıyorlar diye sitem eden paylaşımlar yapıp yüzlerce beğeni toplarlar. yorumlar "özge haklı" mesajları ile dolar.

ego tatmini yapan, samimi olmayan kadındır. linkedin profesyonel bir ortamsa, işe giderken giymeyecegin kıyafeti profil fotoğrafı yapma. sosyal medya olarak kullanacaksan da insanlar ekleyince şaşırmaya gerek yok.
  • linkedin bile tuhaf mesajlarin adresi olmaya basladi, hem kadin hem de erkek tarafindan o mecranin da sulandirilmasini kiniyorum... bir yerde de cinsiyetinizden ayrilin yahu, korkmayin kaybolmaz organlariniz..
  • linkedin'e aa dekolteli kadın diye tepki veren abazanlarinin yanında hiç bir şeydir.. abazanliginizi linkedin'e bulaştırmayın bari..
  • bu gözlerin linkedin’de kıymalı börek tarifi paylaşıldığını görmüşlüğü var hala anormal bir şeymiş gibi dekolte diyorsunuz.bunun yanında gayet olası bir durumdur
  • o fotoğrafı koyarsa erkekler eklermiş. bana bir şeyler hatırlattı: mini etek giyersen taciz edilirsin. o saatte orada ne işi varmış vs.

edit: erkeklerin eklemesini tecavüzle bir mi tutuyorsun diye mesaj gelmiş. elbette hayır. mantığı bir tutuyorum.
  • bu size niye garip geliyor ki? iş çevrelerine yönelik bir medya aracı olması, illaki iş giysileriyle çekilen fotoğraflar konulması gerektiğini mi gösteriyor. kaldı ki resmi görmediğim için, resmin gerçekten aşırı dekolte içerip içermediğini söyleyemem. bazıları için sahilde çekilen resimler aşırı gelebilir, bazılarına ise damaca resmi.
  • kadınların her hareketini uçkurunuza bağlamadan az bi kendinize mi baksanız?linkedinde sadece yüzüm var ona rağmen saçma sapan mesajlar alıyorum ve bu cidden rahatsız edici. çifte standart da bir yere kadar biraz özeleştiri yapın.
29 entry daha