• linkedin'e fotoğrafını koyan bir insandan farklı olmayan kadındır.

kadın napsın görmek istediğinizde açılan, istemediğinizde kapanan bir kılıfa girsin. nasılsa öyle olan kadınlarla derdiniz ne anlayamıyorum... meme var bak ananda da ablanda da kızında da. ne memeymiş ya. hiçbir insan memesinin gözükmesi ya da saçının gözükmemesi gibi argümanlarla işindeki becerisini kaybetmiyor.

bırakın şu andavallığı, hiç mi sevmiyorsunuz, mutlu olmuyorsunuz, şımarmıyorsunuz, utanacağınız şeyler yaşamıyorsunuz ne bileyim ya siz yaşamıyor musunuz? niye başkalarıyla böyle uğraşma çabasındasınız sürekli?
  • meriç detected
  • linkedin bile tuhaf mesajlarin adresi olmaya basladi, hem kadin hem de erkek tarafindan o mecranin da sulandirilmasini kiniyorum... bir yerde de cinsiyetinizden ayrilin yahu, korkmayin kaybolmaz organlariniz..
  • linkedin'e aa dekolteli kadın diye tepki veren abazanlarinin yanında hiç bir şeydir.. abazanliginizi linkedin'e bulaştırmayın bari..
  • bu gözlerin linkedin’de kıymalı börek tarifi paylaşıldığını görmüşlüğü var hala anormal bir şeymiş gibi dekolte diyorsunuz.bunun yanında gayet olası bir durumdur
  • o fotoğrafı koyarsa erkekler eklermiş. bana bir şeyler hatırlattı: mini etek giyersen taciz edilirsin. o saatte orada ne işi varmış vs.

edit: erkeklerin eklemesini tecavüzle bir mi tutuyorsun diye mesaj gelmiş. elbette hayır. mantığı bir tutuyorum.
  • bu size niye garip geliyor ki? iş çevrelerine yönelik bir medya aracı olması, illaki iş giysileriyle çekilen fotoğraflar konulması gerektiğini mi gösteriyor. kaldı ki resmi görmediğim için, resmin gerçekten aşırı dekolte içerip içermediğini söyleyemem. bazıları için sahilde çekilen resimler aşırı gelebilir, bazılarına ise damaca resmi.
hesabın var mı? giriş yap