• bütün şarkıları güzel olan tek gruptur.
  • akıcı ve sakinleştiren ritmlere sahip müzikler yapan ve bu aralar az biraz dinlemeye çalıştığım numetal türünün öncüsü grup.
  • alışılmışın dışında yepyeni soundlarla çıkış yapmalarının ve her albümde farklı bir tarza kaymalarının sebebi müzikal deha ve grubun beyni diyebileceğimiz mike shinoda oldu her zaman. chester'ın tadına doyulmayan screamlerinin fikir babası bile mike idi. fakat kendi vizyonunu böylesine başarıyla gerçekleştirebilmesini sağlayan şey de chester'ın her yola gelebilen sesiydi. ne kadar çok yönlü bir sesinin olduğunu anlamak için sadece şu iki canlı performansı dinlemek yeterlidir:
    linkin park - qwerty
    linkin park - rolling ın the deep
  • tam artık bittiler denilen noktada living things gibi herhangi bir metal grubunun ermiş döneminde asla çıkaramayacağı kadar iyi albüm çıkartmış, aşmış ve aşacak bir gruptu. canlı dinlemek nasip olmadı.

sonra uyuz chester kendini astı. rip in peace.
  • çok açık ve net konuşucam kardeşlerim...bok gibi grup
  • cok acik ve net konusuyorum romaliar;

chester hayattaykenki donemlerine laf edenin kalbini kirarim.
  • hayatımda , gerçek müzik zevkimin oluşmaya başladığı zaman diliminden bu yana,

tüm albümlerini, tüm şarkılarını ezbere bildiğim,
    hayatım boyunca en çok dinlediğim gruptur kendisi.

hala arabada vazgeçilmez playlistlerim linkin park şarkılarıyla doludur.

chester’ın ölümü beni çok yıkmıştı, kimi sevdiysek gitti be..
  • çıkış yaptıkları hybrid theory sonrasında meteora albümünü çıkartmış ondan sonra bir öncekinden daha kötü albümler çıkararak düşüşe geçmiş gruptur.
  • 19 - 20'li yaşlarda dinlerdim. tabi artık büyüdük. şimdilerde radiohead, pink floyd falan takılıyoruz. post rock, deneysel rock, psychedelic rock daha çok sarıyor.
  • gece gece uzaklara götürdün yine, gittiğin yerde mutlu musun acaba diye de bi taraftan düşündürürken (bkz: chester bennington)

breaking the habit
hesabın var mı? giriş yap