şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yazar olduğunu öğrendiğim vakit sekiz mart yazarlarına karşı olan beklentim nederen baksan iki katına çıktı, o derece güzel yazar.
    umarım şu yeni yazar acemiliğini çabuk atar üzerinden de, benim de "entry'lerini okumadan güne başlayamadığım*" bir badim olur.

*: bu cümleyi çokca gördüm de bir türlü kullanmak nasip olmadı, hoş gör yazar kardeş.

not: *hoşgelmiş.

edit: bu arada, yeni yazar karşılayan bir robin vardı ne oldu ona?
  • yolu yancağızıma düşesi badi. iletişimimiz işi iletiştirmek olan bir kısım taşeron tarafından baltalanmakta. hem telefonlar kesiliyor, hem mektuplar yerine ulaşmıyor. ne yapacağız arkadaş, dumanla mı iletişeceğiz? umut sarıkaya karikatürlerine döndük yeminle.
  • bir tür aslan terbiyecisi. favori silahını söylememe gerek. şlak.
  • "tüm cümleler içinde en boşvermiş olanları sarfedip, umursayan ve bu yüzden incinmiş olan cümleleri saklıyorum, benler gibi. benler şapkasını atmak zorunda kalmış kar gibi beyaz ama kazanmaktan bi haber. ünlemleri, soru işaretlerini bir kenara bıraktıkça sarhoşa dönen, yönünü şaşıran tüm cümleler gibiyim. cümlelerin yetersiz kaldığı yerde devam etmeyi umarak iki kanadı arasında defterin, kalemi bırakmak gibi bırakmışım ruhumu benler ortasında." diye kendini ifade eden yazar.
  • çok eskiden formspring furyası zamanında ortamlarda görünen duygusal bir kardeşimizdi. aynı nick ile hayatına devam etmesi iyi cesaret.