şükela:  tümü | bugün
8776 entry daha
  • 14 yıl önce bugün, 17 yaşındayken barcelona'nın espanyol ile oynadığı mücadelede deco'nun yerine oyuna dahil olup kariyerinin ilk la liga maçına çıkan 31 yaşındaki arjantinli futbolcu.

https://www.youtube.com/watch?v=5iwf1yczptg
    https://twitter.com/…rgi/status/1052129836951629824
  • hayatı boyunca ronaldo, maradona ve pogba gibi gerçek süperstarların gölgesinde ezilmiş olan vasat cüce. boş istatistik kasmak bi sanatsa bu adam bi picassodur, değilse bi şarlatan. boş kaleye attığı goller, penaltıdan attığı goller, poposuna çarpıp asist sayılan paslar kendisini bi star yapmaz.
  • pogba gibi dafsşlfdkasşfdaslfasdafsdfdsafasd
    ya abi ciddi cidddi sövecektim ama troll olduğu o kadar belli ki.
    bu adamın kıyaslanabileceği tek bir futbolcu var o da maradona. ki maradonayı da adam akıllı izleyemediğimiz için hiçbir zaman seçim yapamayacağız. ve en garibi de 2 dünyanın en iyi futbolcusunun arjantinden çıkmış olması.

edit: birden çok kez uyarı geldiği için editlemek zorunda kaldım. arkadaşlar hepinize teşekkürler uyarı için. bu arkadaş bu sözlüğün yıllardan beri gelen trollü imiş.
    ben pek nicklere bakmadığım için tanımıyordum. artık owencan kardeşi tanıyorum. teşekkürler tekrardan :)
  • hayatı boyunca pogba, juan mata, martial gibi gerçek süperstarların gölgesinde ezilmiş olan vasat cüce.
  • sırf müslüman olduğu için pogba ile dalga geçen fanlara sahip olan vasat oyuncu. müslüman mahallesinde salyangoz satan yabancı özentisi ergenlere inat iddiamı yineliyorum “pogba’nın sol bacağı bile 5 messi eder”.
  • owencan'i tanimayanlarin ovmeye calistigi star. *
  • kendisi de fanboyları kadar çirkin olan vasat futbolcu. ronaldo ve pogba’yı geçebilmek için yapmayacağı çirkinlik, çirkeflik yoktur. son olarak ronaldo’ya tecavüz suçlaması yapan kadının sıkı bir barcelona ve messi hayranı olduğu ortaya çıktı. ne tesadüf ama messi formasıyla boy boy resimleri var ablamızın;

resim
  • hayatı boyunca ismail köybaşı, sabri sarıoğlu, selçuk şahin, arda turan gibi starların altında ezilmiş bir oyuncu.

"adam" barcelona'dan neden ayrıldı? çünkü messi onu kıskanıyordu, çekemiyordu. haaain, alçak, fedöcü messi.
  • akıl sağlığı yerinde olmayanlar tarafından pogba'dan kötü ilan edilen gelmiş geçmiş en efsane oyunculardan biridir. bir diğeri ise(bkz: ronaldinho gaucho).
  • kendisi hakkında dünya futboluna damga vurduğu anlar ile ilgili, gerçekten de kariyerinin özeti gibi olan şöyle bir video yapılmış futbolcudur.
4 entry daha