şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
8881 entry daha
  • gelmiş geçmiş en iyi, en komple futbolcu.
  • an itibariyle oynanan levante maçında 1 asist ve 1 golle maça başlayan dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu.

adam bilgisayar oyunlarında yapamadıklarımızı gerçek hayatta yapıyor gerçekten inanılmaz... her seferinde ''daha fazla ne yapabilir ki bir insan'' diye soruyorum ama sonra insan olmadığını hatırlıyorum tabii.

daha iyisi gelmedi, gelmeyecek.

edit: 2 gol 1 asist oldu, şimdilik!

edit 2: hattrick ve 1 asist oldu.
  • futbolun ginobili'si olduğunu iddia etmiş olan yıldız futbolcu. kendisine biraz mütevazı olmayı tavsiye ediyorum burayı okuyorsa. zira ginobili finallerde ve stresli dakikalarda büyüyen bir isimdi. tarz olarak benziyorlar ama liderlik ve pes etmeme gibi hususlarda örnek aldığı ismin gerisinde. bu açığı umarım kapatır.
  • 3 gol 1 asist yaptı.
  • levante deplasmanında 3 gol 1 asistlik performans sergileyen efsane. öyle ronaldo gibi penaltıdan atmıyo. oyunu kuruyor, yönetiyor, pas atıyor, gol atıyor, attırıyor. daha napsın bu adam.

edit: 2. asistini de net gol atabilecekken pique'ye yaptı. ronaldo olsa hepsini kendi vururdu. takımı oynatıyor bu adam.
  • levante ye hardcore girdi resmen.
  • ilk golu 43. dkda , ucuncu golu 60. dkda atmis ki, devre arasini saymazsak, 17 dklik oyun icerisinde hattrick yapmistir.

tanim : uber topcu
  • insan değilsin..
  • getirin oradan levante'yi messi kardeşim şov yapacak
50 entry daha