şükela:  tümü | bugün
6616 entry daha
  • manchester city ile anlaştığı ve 90m £ imza parası alacağı iddia ediliyor...

https://www.dailystar.co.uk/…-barcelona-news-gossip
  • barcelona'dan ayrılıyorsa "come to beşiktaş" olayına girelim hemen. bir kafa kol bakmışsın messi dürüm döner yiyor belli mi olur
  • messi beşiktaş’a 40 yaşında bile gelmez birbirimizi kandırmayalım futbol dünyasının gelmiş geçmiş en iyi futbolcusundan bahsediyoruz. bugün 4. altın top ödülünü almıştır şuna dikkat çekmek istiyorum bu ödülü oyun kurucu olarak almayı başarmıştır. inanması güç ama evet.
    sırf oyun kurucu olup şu ödülü alması bile başlı başına yılın futbolcusu ödülünü hakettiğini gösteriyor ama işte ama bundan sonrası uzun olur uzatmayalım.
    barcelona’dan ayrılacağı konuşuluyor pep’in messi’yi ne kadar çok istediğini biliyoruz ama yinede ayrılsa mı ayrılmasa mı ben bile düşünceliyim messi’yi başka bir liğde izlemeyi çok istiyorum ama bayrak futbolcu olarak barcelona’da bırakmasınıda istiyorum yani bilemiyorum sözlük neler olacak.
    ama şu konuda eminim ingiltere’ye gitse ortalığın a...na kor enteresan işler yapar.
34 entry daha