şükela:  tümü | bugün
 • ilgili videoda görülebilecek terbiyesizliktir. roma'nın stadio olimpico'da barcelona'yı elediği maçtan sonra stat çıkışında cengiz ünder'i karşısında gören lionel messi direk elini kafasına götürerek görmezden gelmeye çalışıyor. sonra da cengiz'in yanından geçip gidiyor.

  link: https://www.youtube.com/watch?v=mxfu8cjwgq0

  ulan karşında genç ve gelecek vaadeden belki de seni idol alan, rol model belirlemiş bir oyuncu var. sen taa 500 metre uzaktan görüyosun, elini başına götürüp görmezden gelmeye çalışıyosun. çok mu zor ulan bi görüp selam verip gülümseyip 1-2 laf etmek? nasıl bir yavşaksın sen vitaminsiz messi?

  lionel messi isimli bu karaktersizin daha önce buna benzer yaptığı bir çok yavşaklık da mevcuttur.
  (bkz: eric abidal'ın messi hakkında anısı)
  (bkz: maradona'nın messi'ye kişiliği yok demesi)

  böyle karakteri ve kanı bozuk bir oyuncunun, cristiano ronaldo ile karşılaştırılması çok büyük bir saçmalık. ronaldo hem yetenek, hem karakter, hem insanlık, akla gelebilecek her konuda lionel messi'den daha üstündür. cristiano ronaldo tek başına bir takımdır, nitekim portekiz'i tek başına avrupa şampiyonu yapmıştır ama messi'nin bugüne kadar yanındakiler olmadan bir halt becerebildiğini henüz göremedik.
 • ronaldo öylece geçip gitmezdi gider tebrik ederdi. elenen bufon'u tebrik ettiği gibi. messi'nin insanlığı biraz zayıf zaten.
 • messi'nin karakterini bilmeyenleri şaşırtmıştır. messi iyi bir futbolcu olabilir ama iyi bir insan değildir. yenilmeyi sevmez ama üstüne sorumluluk almayı da sevmez. takımı yeniliyorken sahada hayalet gibi gamsızca yürümekten çekinmez. milli takımına olan davranışlarına bakarak bile anlayabilirsiniz. koskoca messi'sin ama arda turan tribi atıyorsun.
  belki de seni örnek alan genç bir çocuk selamlaşmak için gözünün içine bakıyor ama görmezden geliyorsun.

  yav karşılaştırmak gibi olacak ama real madrid-dortmund maçından sonraki ronaldo ve emre mor'un diyaloglarını izleyin.*
 • adam yoluna gidiyor işte işsiz misiniz nesiniz? sanki cengiz seslenmiş de messi duymazdan gelmiş gibi mal mal yorumlar.
  bu harekette kötülük arayan, "messi kötü biri" diye algı kasanları ayna gibi görüyorum. kendi içi çürümüşlüklerini yansıtıyorlar. bilinçsizce yaptıkları "bak sadece ben değil messi de kötü biri" diyerek gelen iç rahatlaması bunlardaki.
 • lan bi siktirin gidin saçmalamayın ya. vallahi böyle bir saçmalık görmedim. cengiz ünderle ne alakası var veya herhangi biriyle. adam önüne bakıyor. hayır yani neden cengiz?
  tamam hadi cengiz diyelim. cengiz selam verse adam görmemezlikten mi gelecek. allah aşkına ne mal insanlar var ya
 • ronaldo ya boşuna king demiyoruz!
 • ronaldoculuk yapmayın burada
  kendisi en ağır karaktersizdir!