şükela:  tümü | bugün
  • biraz önce e2 kanalında tonights show programına konuk olduğu bölümünü izledigim yazar. evet kitabı varmış
    enteresan bur gösteri yaptı. kitabını almak lazim.
  • kim kardashian ile katildigi jay leno'nun programindaki gosterisi icin

mentalist

web sitesi
  • umarım yaptığı işte bir hile vardır kendisinin, az önce eser yenenler'in gözüne bakarak banka şifresini bildi çünkü * sihire inanmayalım, göz yanılgısıdır, eyvallah ama özgü namal'ın ilk aşkının adını ve eser'in banka şifresini sadece bakarak bilmesi ilginç cidden. açıklaması olan aydınlatırsa bu cahil kardeşinizi, sevinirim.

mentalist bir abimiz. saygılar.
  • sadece zar numarasını tahmin ediyorum. zaten mentalisti izleyenler mentalistin ne demek olduğunu bilirler. acun'a zarı 3 kere çevirttirdi ve nereye çevireceğini öğrendi. sayıların nerede olduğunu bildiğinden çevirdiği numarayı tahmin etti.
  • iskambil kartlarıyla da arası oldukça iyi david blaine gillerden son derece yetenekli bir adam . arkasında henüz büyük prodüksiyon şirketleri yok dynamo ve david blaine kadar yeterince ünlü olmayışı bundan bence.
  • james corden'da da ufak bi gösteri yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=j94uo-urstg
  • james corden üçkağıtçısıyla birlikte staged boktan şovlar çeken yeteneksiz israilli.
    yaptığı şovlar o kadar aptalca ve o kadar abartı ki, "acaba numarası ne?" diye dahi soramıyor insan. en ufak bir zeka kırıntısı yok, bildiğin boktan kurgu çünkü.

bi şovunda konuk oyuncuya "ilk aşkını düşün, ama kimseye söyleme." deyip sonra da ismi çat diye kağıda yazıp gösteriyor. kız da "aa kimse bilmiyordu bu ismi" deyip şaşırıyor.*
    başka bir şovunda rastgele bi saat düşün deyip sonra tahmin ediyor. sonra insanlar eller ağzında şok olmuş bakıyorlar falan.
    ilgili videodaki yorumlara baktığımda gördüm ki %90'ı süper, harika vs. şeklindeydi.
    işte malesef dünya bu kadar aptal insanlarla dolu.
  • israil asıllı bir mentalist. yaptığı şovların bir çoğunu izledim ve hiçbirinin hakkında nasıl yapıldığı ile ilgili bir tahmin bile yürütemedim. tavırları ve iletişimi ile bir bütün halinde mükemmel bir şov çıkarıyor ortaya.az önce yetenek sizsiniz'de yaptığı şovu izledim de adamın mükemmel bir iletişim kabiliyeti var hakikaten, ne dediğini anlamayan o kadar kişi ile yaptığı şovu bile çok iyi yürütmüş.