şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kış aylarında dudakların korunması amacıyla kullanılır. hem nemlendirip kurumayı* önler, hem de doğal bir parlaklık verir *

5 liraya gratisden alınabileceği gibi 140 liraya la merden de alınabilir.
  • watsonsta magic lip balm adındaki pembe şaheser favorimdir.
    dudakları yumuşacık yaptığı gibi bonus olarak da dudağa süper doğal bir pembe renk verir.
    taa muğla larda öğrenciyken memlekete her geldiğimde mutlaka sırf bu müthiş dudak koruyucusunu satın almak için üşenmeyip avmye giderdim. hala biteyazdığı an soluğu watsonsta alır, gitmişken ambalaj harikası cinciklerle sepeti doldurup çıkarım.
    evet, ön yargılıyım, reklam izlemeyi de seviyorum.
  • (bkz: eos)
  • blistex med plus'tan ötesi yoktur.
  • kış aylarında özellikle mutlaka kullanmak gerekiyor, yoksa dudaklar pul pul deri atıyorlar, çatlıyorlar patlıyorlar...
    ben dün kendime ucuzluktan 2 tane aldım, birini 2.5 tl ye birini de %50 indirimle 3.13 tl ye aldım.
    ama bugün 3 tane de kendim yaptım.

şöyle ki, bir kaşığa biraz vazelin koydum, üzerlerine de bitmiş rujlarımın içinde kalan son parçacıkları koydum, mum ateşi kullanarak kaşıktaki ürünleri erittim, sonra onları da bir kaba boşaltıp buzdolabında 5 dakika beklettim, hemen bir tanesini kullandım ve sonuç, kullandığım diğer lip balmlarla aynıydı.

şimdi wep camden çekebildiğim kadarıyla ortalama manzara da şu oluyor;

http://u1312.hizliresim.com/1j/w/vz23l.jpg
    http://u1312.hizliresim.com/1j/w/vz26y.jpg

edit: eehe evet benim elimde kap yoktu ben de teneke mumlukları boşaltıp içlerine doldurdum keh keh.
  • kullandığım bir sürü dudak nemlendiricisi sonrasında nuxe'un lip balmı ilaç gibi geldi. şiddetle tavsiye ederim. çünkü içinde mükemmel nemlendirici yağlar arasında shea yağı varmış. (bkz: shea butter) ayrıca beyler için de kullanışlı. renksiz ve parlatmıyor.
  • burts bees'in ballısını kullandığım dudak yumuşatıcısı. bir süre sonra kokunun bağımlısı olup çıkarıp çıkarıp koklamaya başladım müptezel gibi. seviyorum kız seni.
  • özellikle kış mevsiminde kadın erkek herkesin sık sık kullanması gereken dudak nemlendiricisi. dudaklarım hiç bir zaman kuru değildir ama bunun verdiği yumuşaklık o kadar hoşuma gidiyor ki, evde uğradığım her köşe başına birer tane bıraktım, habire sürüyorum habire sürüyorum. dudaklarımı yumuşacık tutup ruja hazırlıyor, mat ruj sevdalıları bilir dudakları nemlendirmenin rujun performansındaki hayati önemi. renksiz olanları tercih ediyorum bir de, lip balm'ın vereceği renge sokayım afedersiniz, renkli olanlar bana hep makyaj yapmak isteyen küçük çocukları ruj diye kandırıp avutmak için üretilmiş gibi geliyor. hatta erkekler için parlamayanları da var, kullanın kullandırın.
  • kesinlikle eczanelerden alinmasi gereken. ustune renkli piriltili olanlardan gene surersiniz, ama altina muhakkak renksiz, medikal urunlerden surun. aylardir ilk kez dudaklarim normale dondu. dunya varmis.
  • yağlı yapısıyla nem veren ve koruyan dudak koruyucusu.hemen her markayı kullanmış biri olarak size parabensiz olanları tavsiye etmekteyim.parabenli olanlarla farkını kullanınca anlıyorsunuz.