şükela:  tümü | bugün
  • bölgesel incelme ve selülit tedavisinde kullanılan, acısız, kansız ve etinizi morartmayan zayıflama aleti. manikür yaptırmak için gittiğim the nail job 'ta keşfettiğim lipo star, yağ yakmanın diyet ve spor haricinde mümkün olmadığına inanan ve bu tip aletlere prim vermeyen bendenizi bile kendine hayran bıraktı diyebilirim. çalışan kızlarla sohbet ederken "bir işe yaramaz ya bu aletler" diye atıp tutarken, gelin deneyin aresle lokumun annesi hanım ondan sonra karar verin dediler. bende "ne kaydedebilirim ki? en fazla yağ kaybederim hehhe" diyerek denemeye karar verdim.

    alet kısaca şöyle çalışıyor, incelmesini istediğiniz bölgeyi yağlıyorlar, fazla yağı almak için üstüne strech film kapatıp hemen açıyorlar sonrasında aletin kocaman ve kırmızı ışıklar yayan başlığını kemer gibi bir şeyle o bölgeye sabitliyorlar. benim bacaklarımda denedik, lipo star acı vermiyor ama kaslarınızın tak tak attığını hissediyorsunuz. lipo star tedavisi öyle aldım aleti gezdirdim bacağında yağlar eridi gibi bir şey değil. sistem hem manyetik enerji, hem lazer hem de kızılötesini kullanıyormuş. seans bittikten sonra vücuttaki ödemi atmam ve lenf drenaj için astronot kıyafeti gibi içi sıcak bir tulumun içine girdim. 20 dakika sıcak bir masaj yaptı bana bu tulum. bu durum vücuttaki fazla ödemi atıyormuş. zaten bende seanstan çıkar çıkmaz tuvalete koştum. sonra mezurayı sıkıştırmadan bacağımı ölçtüler ve ınınının 4 cm bir sıkılaşma olmuş. tabi bu sadece deneme seansıydı benim gibi yağı bol kadınlarda daha iyi sonuç almak için en az 10 seans gitmek lazımmış. diyetisyene dünyanın parasına dökeceğime her hafta bu alete mi girseydim diye hayıflanmıyor da değilim hani.

    ben bu kadar anlatabildim, nedir ki bu? diyenlere daha profesyonel bilgi vermek gerekirse :

    http://www.thenailjob.com/lipostar.html
  • uygulanan dördüncü seans sonucunda göbek ve bel bölgemden beni toplamda 16 santim kadar inceltmiş, ekşisözlük alemine rezil olma pahasına bana buraya ölçülerimi yazdıran alet. ilk seansta yapılan ölçümlere göre belim 89 (öhöm) santim iken 82, minik göbeğimin çevresi 106 santim iken 97 santime indirmiştir. 6 aydır hergun yaptığım bostancı-caddebostan arası yürüyüşler ve diyetle bile bu kadar incelemedim, sağolasın lipo star.