şükela:  tümü | bugün
  • 2 si en yakinimdir hala
  • muhteşemdir. bir süre aramız koptu. üniversite okurken ayrıldık. yıllarca görüşmedik. sadece ara sıra araştık. okullar bitti. bir süre yine habersiz habersiz kendi işlerimizle uğraştık. meğer birbirimizden habersiz aynı şeyleri yapıyormuşuz. hepimiz iş aramış, bunalmışız. beş kuruşsuz gezinip durmuşuz.
    o dönemde bazı arkadaşlarımız olmuş. bazı gülmeler, şunlar bunlar. bazı aşklar...

derken son zamanlarda bir aradayız. uzun zamandır bu kadar içten gülüp kahkahalar atmadığımızı fark ettik. meğer o ara dönemdeki arkadaşlıkların tonu farklıymış. meğer bir dönem beraber büyüdüğün insanı yıllar sonra görsen de aynı sıcaklık yaşanıyormuş. o lise yıllarında saçma sapan hareketler yapan ergenler, 25 yaşına gelip görüştüğünde yine saçma sapan sohbetlerle birbirini eglendirebiliyormuş. beş kuruşsuz...
  • en iyi arkadaşlıklar lisede kurulur sözü gerçekten doğru.

iyiyiz konuşmaya devam ediyoruz.
  • (bkz: 404 not found)
  • adlarını bile unutuyorum, hiçbiriyle görüşmüyorum artık, sokakta görsem tanımam sanırım.
  • hiçbiriyle görüşmüyorum. işin komik yanı ilkokul sınıf arkadaşlarımın yarısıyla hala görüşüyorum(15 kişi)*
  • hiçbiriyle görüşmüyorum.
  • hiçbiri kafa dengi olmadığından, konuşmadığım kişilerdir.
  • o arka dörtlü olayı bizde arka beşli olarak kaldı. farklı şehirlerde çalışıyoruz ama hepimizin ailesi liseyi okuduğumuz şehirde bulunduğu için tatillerde bir araya gelebiliyoruz. yılda bir ya da iki kez buluşsak bile hiç ayrılmamış gibi samimiyetle bir arada bulunabilirken ayrı olduğumuz zamanlarda da birbirimizi öyle çok aramayız. böyle bir ilişki oluştu aramızda.
  • yazık ve ne acıdır ki, bayramdan bayrama. o da denk gelirsen. vefasızlık arşa ulaştı.

edit: imla