şükela:  tümü | bugün
  • benim için üniversite aşkıdır aynı zamanda. birlikte büyüyoruz, hatalar yapıyoruz, yanlış kararlar alıyoruz, birbirimizin olgunlaşmasına tanıklık ediyoruz... her şey çok saf ve temiz, taleplerimiz, sınırlarımız belli, birbirimizi yargılamıyoruz... hiç bitmesini istemediğim o şarkı gibi, rüya gibi.
  • "o kız bana bakmaz diyordum, şimdi evliyiz"
    demek istiyorum ileride.
    umarım...
  • aradan 16 yıl geçmiş, 64 mevsim gitmiş, sokakların ismi değişmiş, insanlar yaşlanmış, insanlar ölmüş, ben hala unutamamışım.
  • hala aşkım ve sevgilim olandır. 10 yıl geçmiş dile kolay...
  • belli 64* mevsime kadar saydığına göre unutamamışsın.
  • bir gün sabahın köründe size 3 sayfalık bir aşk mektubunu elden verip koşarak kaçanları da mevcuttur.

insan tabi biraz odun oluyor o yaşlarda afedersiniz, özellikle de erkekseniz. bunun ne kadar değerli bir şey olduğunu ve mektubu okuma zahmetine bile girmeyip kırıştırıp çöpe attığınızı hatırladıkça daha iyi anlıyorsunuz. karşınızdaki kişi kim olursa olsun.

özür dilerim bilge, kişisel bir şey değildi. sadece hissiz ve çocuksu birisine denk geldin. umarım şimdi çok mutlusundur.

edit: asla kızların peşinden koşup aşk mektubu verdiği o piç tiplerden biri değildim, yanlış anlaşılmasın.
  • aşkların en delicesidir.
  • o duyguyu bir daha yaşayamam diye düşünüyorum. buradan lise aşklarıma selam olsun

melisa
    cris
    feyza
    selenay
    buse
    ecem x2
    ege
    tutku
  • ah geri gelmez..
  • unutulmayan ama unutmaya calisilan.. ulke de degistirsen unutamadigin,her gecen gun biraz daha ozledigindir.