• geriye dönüp bakınca insan diyor biz büyüdük ve kirlendi dünya
  • lisede sevdiği tarafından sevilen var mı ya benim ki beni sevmiyordu çocuğa karşı kendim olamıyordum hep salak gibiydim kendim olabilsem belki sevecekti ama insan sevince kendi gibi davranamıyor nihayet 3 sene sonunda bana lise 4 de benden hoşlandığını söyledi ama gurur işte o zamanlar neden bu zamana kadar olmadı diye ben senden hoşlanmıyorum demiştim sonra hiç konuşmadık çocuk evlenecekmiş son anda vazgeçmiş bense hala değil doğru insanı bulmak insan gibi birini bile bulamıyorum
  • hala aşkım ve sevgilim olandır. 10 yıl geçmiş dile kolay...
  • eski sevdiğim.
  • sanat okulunda okursan böyle sikimsonic işlerin olmaz
  • ah ah gözümde canlandı koskoca mazi.

lise zamanında aşık olduğum tek bir kız vardı. birinci sınıftan son sınıfa kadar zaten hep aynı sınıfa düşmüştük. fen seçtim orada aynı sınıf ordan tm’ye geçtim orada da aynı sınıftaydık.

neyse efendim benim daha gözüm açılmamış tabii bir kızla normal arkadaş olunmaz diye düşünüyorum. biz bir yandan da sınıfta konuşuyoruz akşamları mesaj atıyorum. o bana canımlı mesajlar atıyor, ben de diyorum ki abi kesin kız benden hoşlanıyor baksana canım diyor hep. ulan canım demekle hoşlanmak ne alaka. tabii o zamanlar bilmiyoruz. açıldım ben buna bak böyle böyle diye ama ne yazık ki ben seni arkadaşım olarak görüyorum dedi. üzülmüştüm ama arkadaşlığımız o dönem de devam etti. bi ara salak salak çocuklarla sevgili oldu ergenlik hatalarıydı tabii.

neyse halen görüşürüm kendisiyle, hostes olduğu için izin zamanlarında buralara gelir yeriz, içeriz, dertleşiriz. ama şöyle bir şey var gel evlenelim dese direkt evlenirim orası ayrı *

t: o dönemki tatlı heyecanlardandır lise aşkı
  • böyle birşeyi yaşamak isterdim ama olmadı yaşayanlar şanslı bence
  • aşırı anlamsız bir şekilde en kötü ve en iyi olandır. belki de sorumluluklarımızın olmasası gibi faktörlerden dolayı bu kadar yoğunlaşabiliyoruz ama çok ilginç bu kadar yoğun yaşamak. sonrasında yaşanan şeylerden hep bi farklı oluyo yani
  • geçen gün rüyamda gördüm,sabahında ise televizyonda kanal değişirken gördüm..yaparsın aşkım yarışmasına katılmış,kocasıyla!sürekli "aşkım" demez mi..(hiç oyun alamadan elendiler) tahmin edilebileceği gibi,kocası öküzün teki!sonra girip youtube den tamamını izledim,üzüldüm..kötü oldum be sözlük,duygusal boşlukta olduğumdan mıdır nedir bilmiyorum ama bayağı aklıma takıldı..ne bileyim ya çok sevmiştim,zaten gerçekten hiç bir zaman tam anlamıyla unutamamıştım.."neden" dedim hep..neden..ne eksikti acaba??her şey bir yana neden 1 kere olsun şans vermedin?sonra rahmetli didem madak gibi "ah" dedim..
  • masumane ilişkiler. saf ilişkiler. güzel ilişkiler
hesabın var mı? giriş yap