• dandik amerikan filmlerinden çakma dizi yapmışlar gibi duruyor. 2 ay sonra yayından kalkar.
  • fragmanından gördüğüm kadarıyla kazık kadar adamların göğüslerine ağda yaptırıp liseli olarak yutturulduğu beş para etmez dizilerin 2017 versiyonu gibi duruyor. oğlum gidin bi liseye bakın lan. o tipteki adamlara olsa olsa 3-5 sene önce öğretmenliğe başlamış rolü falan uyar. ne meraklısınız 30+ yaşındaki adama 15 yaşındaki liseli rolü oynatmaya.
  • espriler boktan, dizide ne cidden polisiye havası var ne komedi kaliteli. ne absürt ne gerçekçi. sanmıyorum adam akıllı bir şey olsun.
  • pazar akşamlarının çerez dizisi olabilecek, keyifli absürd komedi gençlik dizisi.

yüksek sosyete'de mizahi tavırlarıyla sempati toplayan mehmet ozan dolunay'ı komedi dizisinde görmek güzel oldu. bu çocuk her karaktere rahat girebiliyor.

ayrıca tiyatro sahnelerinden göz aşinalığımız olan oktay özkan'da ilk kez bu yapımla televizyona adım atmış. oynadığı karakter de cuk oturmuş.

dizinin geri kalan kadrosu da başarılı, umarım iyi bir sezon geçirirler.
  • çok yakında trt1'de başlayacak olan gençlik dizisi.

arc film’in yapımcılığını üstlendiği dizide, mehmet çevik, yusuf gökhan atalay, asena tuğal, bahar şahin, ozan dolunay ve ismail ege şaşmaz gibi oyuncular rol alacak.
  • 6. bölümünde ışıl ışıl isimli olduğunu düşündüğüm muazzam bir şarkı çaldı ancak hiç bir şekilde bulamamaktayım. ayrıca bir şans verilmesi gereken bir dizidir. bu dizinin yayında kalması için izleyin izlettirin.

edit: tuna hizmetli - hep sen imiş şarkının adı.
  • haklı çıktığım dizidir. bugün bakkalda alışveriş yaparken final bölümünün yayınlandığını gördüm.

(bkz: #66982728)
  • yukarıdaki arkadaş gibi ben de mezunu olduğum kadıköy anadolu lisesi görüntüleri nedeni ile mecburen seyrediyorum, özlemişiz .....
hesabın var mı? giriş yap