şükela:  tümü | bugün
  • "ah ulan kamil hoca, boş olan derse sen girmeseydin nejlayı kafalamıştım. becericektim."
  • notları yükseltmek için aldiginiz rusvetler haram zikkim olsun... vb bir sürü şey işte...
  • fırça yiyince: unutma, maaşını babalarımız ödüyor.
  • 3 sene boyunca fizik dersinden 0 yazıyla sıfır veren sayın nazan hocam. fizik bolumunu bitirdim şimdi onlar düşünsün.

bu arada sevgili yalama sınıf arkadaşlarım size de selam ederim.
  • lisedeki değil de orta okulda hem sınıf öğretmenimiz hem de ingilizce öğretmenimiz olan bi' kadın vardı. heh sözüm tam olarak ve hatta ilk olarak " senin allah belanı versin" ...

gerisi şu şekilde;

" bana bak gadın kişisi şu ortaokul çağlarımda, bacak kadar boyumla benden ne istedin bana niye taktın bilmiyorum ama aradan bunca yıl - 8/10 yıl - geçmesine rağmen adın aklımda bunu bil! olur da yanlışlıkla bir şey olur bir yerde denk geliriz beni ağlattığın için, o dönem psikolojimi olumsuz etkilediğin için bunların hesabını sorup burnundan getiricem ona göre! umarım hayatın boyunca bi yanın hep eksik kalır ve hiç tam olarak mutluluğu bulamazsın, sonsuza dek! "

(bkz: ağlama duvarı)*
  • hafızana saglık kardeş lakin düşüncek o kadar çok şey var ki sıraya alalım belki 100 yaşında sıra onlara gelir
  • liseydeyken kol gibi matematik sorularina iyi soverdik suleyman hocam ama sayende universitedeki matematik derslerinde sikertiyorum. buyuk adamsin ellerinden operim. sacim uzun diye attigin fircalar, matematik calismaktan kipkirmizi olan gozler, bozulan sinirler ve yenilen kalem tepeleri hepsi helal-i hos olsun.
  • coğrafyacıya söylemek istediğim şey

"değerli hocam, şuan 14 yaşında olan çocuğunuz varya? hah işte o aslında benim çocuğum. eşiniz söylememiş olabilir ama bilmeye hakkınız vardır diye düşünüyorum."
  • - hocam, diğer beden hocasıyla yattınız mı?

p.s: evet, doğrudur. bizim lisedeki erkek beden hocamızın, okulun kadın beden hocasıyla ilişkisi vardı. ben ve arkadaşlarım bu ilişkiyi bir türlü kendilerine soramamıştık haliyle. şimdi sanal kimliğimin arkasına sığınarak (sığınmasam da tanımazlar artık) sizlerin huzurunda soruyorum kendilerine.