şükela:  tümü | bugün
135 entry daha
  • baloya gitmemiştim .onun yerine arkadaşlarla pikniğe gitmiştik.gayet kaliteli bir aktiviteydi bizim için
  • müdürle tartışmıştım istediği fiyat için ;

albüm , balo hepsi içinde gibi saçma sapan bir paket yapmışlardı fenerbahçe'de bir mekan için ,

17 yaşımda içimdeki anarşist ruhum rest çekmişti sikerim balonuzu da fiyatınızı da milleti tokatlamak için yaptığınız organizasyonlara diye ,

iyiki de gitmemişim sadece tutsan maksimum 3 kişi ile görüşüyorum fazla da birşey kalmazdı kalan şey isyanımmış.
  • çok sigara içmiştim ve saç tıraşımdan nefret ediyordum
  • sınav ile ilgili internet işlemlerinin ilk kullanıldığı yıldı. müdür yardımcımızın yanlış yönlendirmesi ile puanımızı internetten öğrenemiyorduk. tam sonuçların açıklandığı gün olmuştu balo. çoğumuz o gün sonuçları öğrenmedik ve yaz tatilinin ortasında okula dilekçe vermeye gittik topluca.
  • çırağan sarayı'nda sarhoş bir gece
  • platonik aşkımın gözümün önünde bana baka baka başkalarıyla dans etmesi.allahtan aradan 4-5 sene geçtikten sonra geçmişe dönük olarak kendisine açılıp rahatlamıştım.
  • kola-viski, teoman. pek balo da diyemeyiz. son eğlence gibi bir şeydi.
  • resmi bir mezuniyet düzenlemeyen, bu konuda eğlenmeyi de yasaklayan okul yönetiminin trenle 13 istasyon uzaktaki bir düğün salonunda öğrencilerin kendi aralarında düzenlediği eğlenceyi basıp ortalığı dağıtması. sikleyip katıldığım bir organizasyon değildi ama duyunca çok gülmüştüm.

(bkz: anadolu teknik lisesi)
  • baloya gitmeyişim sosyete için büyük bir şok etkisi yaratmıştı.
  • hiç unutmam babam bana siyah bir takım elbise ve lila rengi gömlek almıştı.
    arabasını da bana vermişti ki gidip kızı evinden alayım.
    heyecanla kızın evine vardım.
    kapıyı kızın annesi bana gülerek açtı.
    babası koltukta oturuyordu. o da gülerek yanıma geldi ve elini omuzuma koydu.
    sonra sevdiceğim kız üst kattaki merdivenden cinderella gibi inerken üçümüz hayranlıkla ona baktık.

şaka la şaka....

balo ne aminyum.. dedem de north carolina da ninemi mezuniyet balosuna götürmüştü.

doğuda hatta en doğuda bir devlet okulunda ve 30 sene önce mezun olduk.
    balo nedir ? haberimiz yoktu.

11 d sınıfının öğretmeni içeri girdi, karneleri verdi ve gözümüze " hadi s.ktirin gidin" der gibi baktı.

sonrasında atari salonları ve akşamda karne dayağı.

balo !! ay bana bir gülme geliyor.

bizim bu topraklarda balo ve lise öğrencisi ile ilgili bağlantı, balık ile kavak ağacı arasındaki bağlantı kadardır.

ha bu arada olur da evlenir ilerde bir kızım olur ve eve onu baloya götürmek içindir erkek gelirse onun bacaklarını kırarım.

ha eşim massachusettsli bir irlanda göçmeni ise az biraz razı olacağız.
6 entry daha

hesabın var mı? giriş yap