şükela:  tümü | bugün
  • ticaret meslek lisesinden mit'ye geçmek isteyen bir ergenin tasarladığı zırhtır.
  • crysis la bu.
    "kurşungeçirmez, dayanıklı, hafif, teknolojik, tam teçhizatlı ve uçabiliyor. bir çeşit yenilenebilir pile sahip."
    bakın uçabiliyor diyor adam. uçabiliyor.
    bir çeşit yenilenebilir pile sahip diyor. var ya hani bimde, migrosta falan. onlardan biri olur işte. kumanda pili gibi.
    bir de uçarken ayaklarına taramalı takacaksın, offf. siker atar.
  • şakaysa kötü, ciddiyse çok daha kötü bir haber. amın feryadı sen izle izle iron man'i sonra ben tasarladım de. bir de silah şirketi kuracakmış, tony stark mübarek.
  • bu haberi okuyan crytek yönetimi, oğlum gel pazartesi başla demiştir.
  • - muhammed 16 yaşında. arkadaşları ona muhammed diyor.
  • (bkz: iron man) bildiğin bunu yapmış oğlan. çocuklara çok fazla film izletmenin zararları sonucu ortaya çıkmış olan.

edit: biraz daha inceledim ve şunu farkettim, cevat yerli crysis de yaptı zaten bu zırhı. bildiğin kırmızıya boyanmış hali o zırhın. içinden psyco çıksa yadırgamam yani. altına psyco'nun temsili resmini falan koysa da olurmuş aslında.

edit2: 1 hafta geliştirmiş zaten. sadece çizmiştir o zaman, neyden yapıldığı nasıl çalışacağı ile ilgili bir çalışma yoktur. . tony stark bile kaç prototip değiştirdi adam gibi zırh yapmak için.

1.5 yıl sonra gelen edit*: başlık başa kalmış.

haber de şöyle
  • (bkz: uçamadı)
  • mit'ye gidip ileride kendi silah fabrikasını* kurmak isteyen gencin tasarladığı bir çeşit yenilenebilir pile* sahip zırh. yaratıcılık konusunda sıkıntı var gibi sanki
  • bunu tasarlayan çocuk aynı zamanda şehit haberlerinden etkilenip, ileride silah fabrikası kurmak istiyor. düşünün ne büyük zeka, oksimoron, ironi