şükela:  tümü | bugün soru sor
 • trabzon'da meydana gelmis olay. islamofasizmin nasil her tarafimizi sardigini acik bir sekilde gosteriyor.

  “ramazan ayı münasebetiyle pansiyonda ramazan ayına özel bazı uygulamalar olacaktır. iftar saatinden sonra 20.40’da giriş yapmak üzere çıkış izni olacaktır. bu süre hiçbir şekilde aşılmayacaktır. sahur saat 02.00-02.40 saatleri arasında yapılacaktır. ayrıca sabah kahvaltısı verilmeyecektir. sadece sağlık problemi olan pansiyon öğrencilerine öğle yemeği verilecektir. etütler saat 21.30’dan sonra kız ve erkek pansiyon odalarında bulunan etüt odalarında ya da bireysel odalarınızda olacaktır. teravihe gitmek isteyen öğrenciler isimlerini önce pansiyon idaresine yazdırmak üzere nöbetçi belletici nezaretinde gidebilir”

  edit: bir alttaki giride ulkenin halini goruyorsunuz. devlet okulunun bu halinin bir tc vatandasi olan beni niye ilgilendirdigini soran yuzsuzler var bu memlekette. ulan ben izmir'den cocugumu ulkenin herhangi bir devlet lisesine gondersem basima gelecek olan standarttir. ne demek giden sartlarini biliyor. bir lisenin sartlarinda ramazanda yemek verilmez mi yaziyor? oyleyse daha fena!
 • sizi neden ilgilendiriyor. oraya oranın şartlarını bilenler gidiyor. işine gelmeyen gitmez.
 • oruc tutana kolaylık sağla, tutmayana zorluk çıkarma... gercek islam budur. lise ögrencisi bunlar ustelik giriş çıkışları sınırlı takip altında her istediginde cıkıp ihtiyaclarını karşılayamaz sen onları aclığa mahkum ediyorsun... bu zihniyete çocuk emanet ediliyor...
  edit: devletin resmi pansiyonun ozel sartı olamaz... vermeyi taahut ettigi hizmeti her durumda vermek anayasal gorevidir. ozel pansiyonsa bilemem....
 • aşırı derecede yanlış uygulama. aralarında farklı din mensubu insanlar da olabilir veya müslümandır ama tercihen tutmuyordur veya inançsızdır. (bkz: laiklik elden gidiyeah) mi acaba?
 • (bkz: islam hoşgörü dinidir)

  yersen...