• ulkemizdeki en yaygin egitim durumu yanitlarindan biridir. universite mezunlarinin erlige kabul edilmedigi donemlerde cavus olurdu bunlarin erkekleri.
  • yeni bir muzik grubu *.
  • umut isimli şarkılarına çektikleri klibin sonuna "ankara bahçelievler deneme lisesi anısına " yazıp beni dumura uğratmış grup. kendi lisemin adını öyle görmek garip geldi. hiç sevmedim ayrıca, ne grubu ne parçayı. birde sanki solist eskiden türkü tadında takılan uzun saçlı gözlüklü bir hatundu. yannışmı hatırlıyorum diye meraklanmıyor da değilim.
  • bugün klibine denk geldiğim ve solistliğini,eskiden 'gitarımla türküleri sikiyorum muntazaman' adlı bi kaset çıkaran burçinin yaptığı grup.
  • - isim falan iyi oldu, liseliler tutar mı abi bu olayı?
    - yok abi bence yemezler.
    - bir de "ankara bahçelievler deneme lisesi anısına" yazalım bakalım, belki o zaman olur.
    - gene olmadı lan. ne bok yapsak olmaz bir şey bizden.

(bkz: yazık)
  • içine gitar yerleştirilmiş türk pop soundlu , indie rock görüntülü bir grubumsu

bunu sevmeyenler bunu da sevmedi: serdar ortaç
  • klibi izledikten sonra "ulan bu hatun burçinmiydi aceba" dedirten, sonra sözlüğe girip doğrulunu teyit edip, "yuh be, bi insan bu kadar mı döner tarzından" dedirten hatun ve onun grubu.

olmamış burçin olmamış, biz seni söyleyemediğin türkülerinle daha da çok seviyoduk inanki.
  • kazık kadar adamları lise üniformasına sokarak komik bir klibe sahip olmuş grubumsu.
  • siktireden, hadi eyvallahçı, çıkarken şöyle bir ceketi sırtına atıp terk etmeci bünyenin tahsil hanesinde yazanlar. bunalmaya katlanamıyom, açık hava olcak bana ohh pufur pufur escek derler bunlar bi de. havadar insanlardır. rakı kavun muhabbetinin en az kafa ütüleyici adamıdır. bazen liseli aşıktır. liseyi terk etmiş ama hep liseli kalmıştır. sevdiği kız doktor olmuş, bu da çoluk çocuğa karışmıştır. çabuk içer rakısını, muhabbet bitmeden ayaklanır, vurur sırtına ceketi, ortamı terkeder.
hesabın var mı? giriş yap