• bu kafayla gelecek nesiller hala bok gibi bir eğitim alacaktır.
  • zaten uygulanıyor niye geri gelsin ki. bizim okulda isteyen sınıfta kalabiliyor. zorla sınıf geçirmiyoruz.
  • yenilik getirip eskiye dönmek dışında ne yapıyorsunuz diye sormak lazım. bunlar bakan falan değil komedi.
  • parayı basanın, bildiğin mental retarde çocuklarını üniversitelere doldurmasının önüne geçilebilir belki. 6 stajyerimden birisi bile yüzölçümlerine göre istanbul ile ankara arasındaki farkı bilemedi. istanbul daha büyükmüş. "hay sizi okutan hocanın..." demekten de bizi koruyacaktır bu uygulama.
  • özel okullara kaçışı hızlandıracak. çok akıllı bakan
  • 94 özel liste mezunuyum ve kredili sistemin ilk kurbanlarındanım, sistem öncesi sınıfta kalma vardı, sonra dersten geçme ve kalma oldu aynen üniversite gibi.
    önemli olan bence yukarıdan aşağıya iyi bir planlama yapılmalı, mantalite sürekli değişmemeli, neye yönetlik/dönük bir nesil yetiştireceksiniz, nerede arz var neye talep olacak diye masterplan yapılarak hareket edilse, hükümetlerden yönetimlerden bağımsız eğitim ilerler.
  • bir şeyler epey yanlış ama ne bilmiyorum. 11 yıldır öğretmenim. benim bildiğim 11 yıldır liselerde sınıfta kalma var. sınıfta kalmak kolaylaşacak derseniz anlarım ama.
  • kedi sikiyle bu kadar oynamıyor bırakın şu eğitim sistemini be! lan kötü mötü adapte bile olamadan çocuklar hoop bi daha değişiyo. bi salın abicim ya.
  • öğrenciyi çalışmaya teşvik etmeye yönelik uygulama.verim sıfır olacak.içi boşaltılmış bir müfredatta öğrenci istediği kadar çalışsın yurtdışındaki akranlarıyla kıyaslandığında çok az bilgi sahibi olduğu görülecektir.
  • lisede sınıfta kalma zaten uygulanıyor? geçen yıl lisede okuyan kardeşim ve 3 arkadaşı daha sınıfta kaldı.
hesabın var mı? giriş yap