• o zamanlar henüz bir kişilik olmadığı veya oturmadığı için sahip olduğu markalar kişiliğinin önüne geçebiliyordu.

asıl sorun lise bittikten sonra devam etmesi.
  • (bkz: lumberjack)
  • (bkz: abercrombie & fitch)
    (bkz: gap)
  • 1995-1996-1997 lerde daha çok giyim kıyafet değilde ayakkabı üzerinen yaşanırdı bu savaşlar.

adidas olması önemli değildi, adidas torsion mu sen bana onu söyle tarzındaydı.
  • ayy bizim okulda kızlar bile gruba ayrılırdı biri she kullananlar diğeri ise belli marka parfüm kullananlar genelde she kullananlar kavgacı olurlardı nivea lip balmları ve beyaz krem renklerinde converse kullanırlardı okul eşofmanları tazmanya canavarlı bir model vardı o zaman onu giyerlerdi telefonları e250 ydi diğer grup benimde dahil olduğum penguen avon ve vogue dergileri olurdu burts bees lip balmları eksik olmazdı beyaz süperstar ,beyaz pembe şeritli tiger ve harley kullanırlardı okul eşofmanları ise hummel adidas ve çoğu okul voleybol takımında olduğundan mini şortlar olurdu iphone 4 ve ipodları kullanırlardı.ayrıca bir dönem şişme yelek akımı başlamıştı ikinci grubun markası mavi she kullananların ki defactoydu
  • kıyafetin markasını öğrendikten sonra '' indirimden mi aldıığğnn? '' gibi soru cümleleriyle nasıl kibir kurbanı olunduğunu gösteren savaş, yarış.
  • barbour mont ve timberland botlar ile zamaninda katildigim savas.*
  • liseyi ergenliğe veriyorum da üniversitede marka yarıştırmak cahilliğin danskasıdır efenim, ilber hoca da bu konuyla ilgili çok güzel konuşmuş
  • benim dönemimde (2001 - 2004) puma, converse, barbour ve timberland'ı zengin eden savaşlar. o dili dışarıda timberland botun üstüne barbour mont giyen apaçilere allah akıl-fikir vermiştir umarım sonradan.
  • adana için (bkz: dexter)
hesabın var mı? giriş yap