şükela:  tümü | bugün
  • selçuk aydemir'in, mahalleden arkadaşlar'dan sonra yazmaya başladığı ikinci kitabının adı.

merak içerisindeyiz.
  • hala merak içerisinde olduğum kitap.

-okuyunca edit tam buraya gelecek.-
  • kuzeni burak aksak'ın kurduğu küsürat yayınevinin ilk kitabı olacak liseden arkadaşlar..
  • mahalleden arkadaşları yazın tatilde okurum diye yanıma almıştım. denize girdikten sonra şezlongda güzel güzel okurum etraftaki kızlara ne kadar kültürlüyüm diye hava atarım diye düşünmüştüm, olmadı kitabı okurken bazı yerlerinde gülmekten şezlongdan düştüm. anlatım dili ve tasvirleri çok güzeldi.

liseden arkadaşları da dört gözle bekliyorum tatile az kaldı :)
  • çıkış tarihi 1 nisan 2017 olarak belirlenmiş. hayatımda gördüğüm en iyi 1 nisan şakası olacak sanırım. şimdi takvimden baktım, "cumartesine" denk gelmiş, selçuk aydemir'in ferhan şensoy kitaplarını aldığı kitapçıdan* alırım ben bunu, hoppa gangam stayla.
  • (500 adet) imzalı kitap için d&r üzerinden ön sipariş verilebiliyor. kalmaz malmaz diye 2 tane kapizleyip öyle yazdım, fiyatı da 14,60 tl.

selçuk abiyle yaşıtız, yaşıt olan adama neden abi denir onu da anlamadım gitti. servis kullanmadıysa aynı otobüse binmişliğimiz çoktur. onlar* hacı şerif'te inip yürüyordu, biz 3 durak daha gidiyorduk.
  • mahalleden arkadaşlar'ı bayıla bayıla okuduktan sonra 1,5 yılı aşkın süredir dört gözle çıkmasını beklediğim kitaptı. d&r'da imzalı ön siparişini görür görmez satın aldım. ilk kitapta çok eğlenmiştim bunda da beklentim büyük üzme selçuk hoca beni.
  • kolay kolay insanlara alın bunu okuyun, alın bunu dinleyin, alın bunu izleyin gibi tavsiyede bulunmam. sevmem tavsiye işini , hele ki birileri "bunu mutlaka oku, dinle, izle" gibi abartılı tezahürat yaparsa ağır tiksinir uzak dururum o şeyden.

fırsatı olan okusun. çok iyi.

edit: kitabı bitirince ve üzerinden biraz zaman geçince şunu eklemek istedim, bu entryi girerken çok mu pozitiftim bilmiyorum, kitap ilerledikçe vasata yakınsıyor. vasatın bir tık üstü bitiyor ama bir şahaser değil,net.
  • (bkz: mahalleden arkadaşlar) adlı kitabından sonra seviyeyi yine yukarı taşımış ilk 10 sayfasında gözlerim yaşardı gülmekten. alın okuyun valla bu adamın tarzı bir başka.