• kahveye gidip king oynamak. top bulup tek kale mac,ya da basket.
  • çiğköfte alıp parkta yemek
  • ağırlık çalışmak
    boks idmanı (gölge boksu)
    bisikletle 10 km'den fazla yol yapmak
  • deli gibi counter strike atardık, hatta çoğu zaman soğukta internet kafenin kapısında beklerdik sahibi gelsin de açsın diye. ne günlerdi alüminyüm.
  • sinemaya yada kafeye giderdik. dışarda hocalarımızdan biri görürse diye paniklerdik bide. hiç yakalanmadık.
  • sınıfca denize kaçıp konyaaltı sahilinde denize paralel dizlerimiz suyun içinde kalacak şekilde dizili bir yastık ve bir yastık destekçisi uzun eşşek oynardık. kızlar eşşek olmazdı onlar sadece atlardı. o zamanlar 40 gün devamsızlık hakkımız vardı of aklıma geldi bak.
  • meydan avm'ye gidip ikea'da sosisli yemek ve sınırsız içeceğin dibine vurmak.
  • baba memur ve okul saatlerinde işte olduğu için eve hızlıca gidip akşama kadar championship manager 2000 oynamak. baba öğle yemeğine geldiğinde ders çalışıyor veya uyuyor numarası yapmak. tabii babanın monitörün sıcaklığını eliyle tespit etmesi üzerine biraz laf yemek. o gider gitmez tekrar oturup babamın mesai saati bitişine kadar oyuna devam etmek (yasağı sonuna kadar delmenin zevkiyle)

arada bir de sevgiliyle eve kaçıp çılgınlar gibi türlü pozisyonlarda sevişmek. yok lan o ruyaydi. gerçekte bir kafeye gidip sohbet etmek. sevgiliye eve gidelim desem gelirdi ama bende sanki ona zarar verirmisim gibi, evlilik harici dokunmak ona ve ailesine saygısızlık gibi ve ayrıca günah hissi verirdi. hayat boyu onun psikolojik ızdırabını cekmemek için üniversitede bile kızları pas gectim aq :) aileden öyle baskın bir dini eğitim falan da almadım.
    şimdi kendi kızım var ve benim gibi ona zarar vermeyecek insanlarla karşılaştırsın allah diye dua ediyorum :)

sapkınlığın sonu yok gençler, aşkı/sevgiyi en saf haliyle yaşayın. ne kendinize ne başkalarına zarar vermeyin.
  • bilardoya gittiğimiz kahvehanede arkadaşlarıyla kağıt oynayan matematikçiye raslamıştık, masasına oturtup yancı olarak bize çay ısmarlamıştı.
  • mersindeydim. ortaokul yıllarımda okuldan kaçardık ve bahçeye dadanırdık. portakal, mandalina ve greyfurt çalardık bahçeden. sahibi de bizi kovalardı bir de ondan kaçardık. lisede ise sabah okula varmadan 3-4 dal sigara içip okula girerdik vicdanımız rahatlasın okula geldik o kadar şimdi girmezsek olmaz diyip ve sonra öğle arası teneffüsümüz 45-50 dakikaydı.öğle arası çekirdek kola veya bira alıp denize girerdik. güzel yıllardı doğrusu.
hesabın var mı? giriş yap