şükela:  tümü | bugün
  • milli eğitim bakanlığı tarafından onaylanmıştır. link beğenmeyen suserlar kısa bir google aramasında çeşitli farklı kaynaklarda görebilirler. siyasetin yeri okullar değildir, hele ki liseler hiç değildir.!
  • öğretmenler okulun reisini oy birliğiyle seçsin bari.
  • onaya falan gerek yok, ulku ocaklarinin faaliyetleri yillardir var zaten liselerde. hickimsenin de engel falan oldugu yok.
    faaliyet ne diye sorarsaniz; o da bir kac kisi arada sirada ocak denilen yere gidip baskana cay hizmeti yapip, birkac nasihat dinlemek.
    ha bir de sikinti olursa eger toplu olarak insan dovmek. dava arkadaslari sonucta.
  • gençlerin önü çok açık.

bir yanları imam hatip diğer yanları ülkü ocakları.

hadi bakalım kim tutar sizi.

millet lisede robotik dersi verir, biz nelerle uğraşıyoruz.
  • rezillik.

kafa tokuşturmayı da derste öğretsinler bari. ülke iyice tımarhaneye döndü. bi siyaset eksikti liselerde. devam böyle.

sanki daha önce aynı boku yemedi bu ülke. kan sokaklarda oluk oluk akmadı. liseler bile sağ sol diye ayrılmadı. sakın ders çıkarmayın tarihinizden sakın.
  • hitler gençliği'ni bilir misiniz?

bilmeyenler şuradan bir okuyuversin: (bkz: hitlerjugend/#72700273)

işte bunun türkiye şubesi de örtük devlet himayesinden çıkıp açık devlet desteğine mazhar olmuş. iki sayfa tarih okumuş insan bu tarz örgütlerin neye yaradığını bilir. üç beş sene sonra, zamanında almanya'da olduğu gibi "bütün erkek çocuklar bu ocaklara katılacak" dendiği zaman bilmeyenlerin de aklı başına gelir. hayırlı olsun.

(bkz: hitlerjugend)
  • aman anası sikilmedik kenar köşe bırakmayın ülkede. bu nasıl bir motivasyon arkadaş.
  • ailem merkez sağ eğilimli bir geçmişe sahiptir. özellikle bu terör olaylarında mhp tutumu oldukça sempatik geliyordu bana. babama, '' baba neden mhp'ye oy vermiyorsunuz? neden ülkücülük belirli bir kesimde kalıyor? halk neden tüm anlamıyla sahiplenmiyor? ''

cevabı şu oldu. '' mesele ülke sevmek değil evlat. ülkücüler başa geçerse olacağı ben sana söyleyeyim. yolda giderken 2-3 ülkücü önüne çıkar ' sen necisin len? ' diye sorarlar. istedikleri cevabı versen bile aşağılayarak seni hor görürler. vermezsen döverler. ''

bu ülkenin siyasetten çok huzura ihtiyacı var, aşırı sağdan da soldan da kaçar bu millet.
  • zengin çocuğu isviçre özel okulu ayarında, fakir çocuğu dinci siyaset ile ülkücülük kıskacında eğitim alsın.

türkiye'ye hoş geldiniz.
  • ''hocam ahmet kulağıma uluyor'' dan öteye geçmeyecektir. umarım.