şükela:  tümü | bugün soru sor
 • günümüzde artık sıkça görülen bir durumdur. erkek yada kız olamaları fark etmiyor. bugün metrobüste 3 kızın bağıra çağıra yaptıkları konuşmalar, inanın tüm yolcuları rahatsız etti.
  onlar körüğün orada, bende körüğe bakan koltuktaydım.ters oturuyorum

  benim arka koltuğumda oturan kadın yolculardan biri dayanamayıp dönerek kibarca ikaz etti . daha kızlar bir şey demeden ayakta duran dallama bir erkek yolcu da "genç onlar. olur böyle şeyler." gibi sözler etti.

  sonra herkes sustu. fakat kızlar kendilerini uyaran kadına bir dünya çemkirip gülüştüler. ben bu olayda şunu gördüm.toplumda saygısızlık giderek artarken, bu saygısızlığa verilen destekte orantılı bir şekilde artıyor. uyaran ikaz edenle ise dalga geçiliyor. yazık.
 • aile terbiyesi almayan milenyum neslidir. çokta şaşırmamak lazım.
 • üç dört kişi zir zibil toplanıp sağda solda hayvani tarırlar sergiler. bu tavırlar nedeni ile kendilerine hiç kimsenin karışamayacağını zannederler. aslında ergenlik diyerek bir çok kişi geçiştirir ancak olmadık yerde biri de geçirebilir. soluksuz bırakır süründürür. o yüzden hayvansal hareketlerden kaçınmalarını öneririm. hem kızların hem erkeklerin.
 • o değil de kadıköy mychef' te bildiğin dana gibi tiplerin sesi yüzünden en güzel masalardan birini bırakıp başka tarafa kaçtık...

  (bkz: onun bir de daha büyük ama hala ergen kalmış modeli var.)