şükela:  tümü | bugün
 • kullanıldıktan sonra ya ağızda ince zar gibi bir tabaka oluşturan ya da ağızda mevcut bir ince zar tabakanın soyulmasına sebep olan ağız bakım suyu. ilk ihtimal üzerinde duruyorum zira ikinci ihtimal gerçekleşiyor olsa ağızda yara/ülserlerin oluşması işten bile değil. yara yapmıyor yani. ancak özellikle gece yatmadan kullanayım derseniz, sabaha ağzınızdan ince deri gibi, epitel doku gibi bir tabakanın soyulduğunu, döküldüğünü göreceksiniz. onun dışında beyazlatıcı etkisini bilmem ancak kullandıktan sonra dişlerinizi ayna gibi parlatan bir ürün. kullanımını abartmadığınız sürece amacına hizmet ediyor. abartırsanız yepyeni ağız problemlerine merhaba diyiniz.
 • ilk kullanılmaya başladığı zaman ağızda aft oluşumu yapıyor. ama dişleri beyazlattığı da bir gerçek. umarım mine tabakasına zarar vermiyordur.
 • (bkz: #67747656)
 • dişlerinizi düzenli olarak günde 2 kez fırçalayıp ardından aksatmadan kullandığınızda ciddi fark yaratan ağız bakım suyu. gün içerisinde fazla miktarda sigara, çay ve kahve tüketmeme rağmen dişlerimin doğal beyazlığını korumasını sağlıyor.
 • farklı mağazalardaki parekende satış fiyat farkının sebebini merak ettiğim ürün. careffour da 10 tl ye metro gross markette 20 liraya satılıyor.
 • denemek için alıp kullanmaya başladığım ağız bakım ürünü.

  asıl kullanım amacım alt ön dişlerimden birinin arkaya doğru eğimi.
  benim o eğri dişi fırçalayamıyor oluşum sürekli sararmasına sebep oluyor ve ben bunu çok kafaya takıyorum.
  ürünüde eğri dişi temizlemek sararmasını önlemek için kullanıyorum desem yanlış olmaz.
  eğri dişe bir etkisi oldu mu derseniz şimdilik hayır.

  ayrıca gün içerisinde fazlaca sigara ve çay , çok olmamak kaydıyla kahve tüketimide olan bir insanım.
  ilk izlenimim şunlar ki
  -ben bunu 1 dakika ağzımda tutamıyorum çok yakıyor gibi hissediyorum.
  -evet bir kaç gün kullanımdan sonra büyü yapılmış derecesinde olmayan bir beyazlama ve parlaklık görülebiliyor.
  -kokusu fena değil.
  -sadece diş fırçalayıp dışarı çıktığımda sigaranında etkisiyle oluşan o kötü koku bunu kullanınca yok gibi oluyor.
  onuda bugün otobüste fark ettim arkadaşıma nerde ineceğiz diye sorarken ağzımdan kötü bir koku yayılmadı oysa ki otobüse binmeden önce birkaç tane sigara içmiştim ve bu durum beni çok mutlu etti.