• dikkatsiz bir firmadır.
    anadolu yakasında bir little caesars... cep telefonuma bir mesaj gelir "bik.. bikbik %50 indiriminiz var..." pizza'nın harman olduğu yerde yaşadığımdan olacak bu hakkımı arkadaşıma verdim .

-lan benim %50 indirimim var onu sen kullan iyi mi..ben pizza yemem dürüm varken
    +bana uyar..

neyse aylar sonra bir istanbul ziyaretinde yine aynı arkadaşda kalmaktayım. bizimki;

+olm pizza sölicem yiceksen büyük söleyim
    -yok bana başka bişey söyle
    +ok..
    bizimki little caesars ı arar
    +alo iyi akşamlar bir hedehödö bir de hadihadi istiyoruz
    tel:vıyu ıvyu uvivivuuyy
    +evet olsun yalnız benim %50 indirimim var telefonuma mesaj atmıştınız..
    t: viyu viyuviy viy
    +oldu iyi akşamlar kolay gelsin

- sana da mı mesaj attılar?
    +yoo işte senin indirimi kullanıyorum..
    -nasıl lan? iki aydır sizden %50 indirimim var mı diyosun
    +sen demedin mi olm indirimim var kullan diye
    -ahaha lan saf mısın ahahaha... kalk lan şurdan ahaha..

evet böyle bir firmadır.iki buçuk ay boyunca "siz bana mesaj atmıştınız %50 indrimim var" deyince indirimli pizza getirir.
    sonra ne mi oldu? bizimki hala aynı taktik ..sıçtığı yere kadar mantığı.
  • rakiplerinin çoğu hamurunun altı yağlı ve bu yağdan dolayı hamuru hafif kızarmış, iğrenç pizzalar yaparken little caesars yağsız hamur altı bir adım öne geçiyor.

bir çok pizzacıda olduğu gibi ekstra mozzarella istemedikçe pizzalarının pek tadı olmuyor ama yine de açık ara türkiye'deki en iyi pizzacı.

ve logosu en iyi ve akılda kalıcı logolar arasında ilk 20'ye girebilir.
  • ne kağıt kadar ince, ne de balon gibi şişirilmiş hamuru olmayan, tam kararında bir hacime sahip olan hamuruyla göz dolduran pizzacı.
    malzemeleri yeterli incelikte kesmeleri de pizzaya keyif katıyor. zira bazı yerlerde kafam kadar kesilmiş mantarları pizzaya doldurmaları hiç damak zevkine hitap etmiyor.
    pizza baharatları da fark yaratıyor. çoğu yerde pizzaya baharat koymayı sevmem ama burada mutlaka kullanırım.

kısacası varım diyoruz. ama biraz pahalı mı ne ? o açığı da promosyonlarla kapatıyor zaman zaman.
  • promosyonda hızını alamayıp, orta boy pizza alana büyük boy pizzayı promosyon olarak veren pizzacı.
  • çok espritüel pizzacı. 3 orta boy pizza indirim ile 30 lira imiş. espri bu değil. normalde 70 lira imiş. ya bas git.
  • izmir'de de şubesinin olmasını istediğim pizzacı.
  • mimaroba'da ve yakınında herhangi bir şubesi olmadığı için zorunlu hallerde domino's ve çulsuz kaldığım zamanlarda da avrupa pizza'ya beni talim ettiren kuruluş.
    eğer olurda mimaroba'ya bir şube açarlarsa burada birçok pizzacının portföyünü yarıya indirebilir.
  • gecenin bu saati ofisime 16 dakika içinde pizza getirmiş süper pizzacı. gece 2 ye kadar açık nöbetçi şubeleri var.
  • promosyon olarak verdiği büyük pizza çok feci koktuğu için (et veya sucuk birşey bozuk olabilir) şikayette bulununca çok ilgilenen, özür dileyen, bir dahaki siparişte bedava pizza getireceğini taahhüt eden ve hemen bozuk pizzayı gelip alacaklarını söyleyen , buna mukabil yaklaşık üç buçuk saattir kimsenin kapımı çalmadığı pizzacı..

edit: vaadettikleri pizzayı az önce getirdiler, aferin lan, takdir ettim
  • güzel uygulamalarından biri de şudur; buzdolabında asılı mönülerini kaybedip aradığınızda en son sipariş verdiğiniz mağazaya bağlayıp, en son verdiğiniz pizza siparişini de söyleyerek sizi seçme zahmetinden kurtarır.

ama telefona ilk çıkan ve "promosyanlarımızdan yararlanmak ister misiniz?" diyen elemanlarına "promosyonlarınız nedir?" dediğimde, "abi bilmiyormuş" deyip başka birini telefona çağırmasına pek güldüm içimden yüzüne karşı. bilmiyorsan niye soruyorsun be annem? ben dersime çalışmamışım sanki, senin işin bu yahu!
hesabın var mı? giriş yap