şükela:  tümü | bugün
  • harvey keitel da var kadroda. ilginç bi film olucak belliki.
  • the godfocker geyiğiyle bir hali güldüreceğe benziyor. :)

http://www.youtube.com/watch?v=8wq5gg7qfxc
  • --- spoiler ---

filmde focker soyadını s.ker diye çevirmeleri de anca türklere özgü bir yaratıcılık heralde.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

harvey keitel'a biraz ayıp etmiş film.

--- spoiler ---
  • sevgilimle gülmek için gittiğimiz fakat bir kaç sahnesi hariç tebessüm bile etmediğim film. filmin yarısında çıksam ekşici olduğumu anlarlar diye koltuğa yapıştım kaldım.* önceki filmlerde kahkahalarla güldüğümü hatırladığım için bu filme gitmiştim fakat aradığımı bulamadım. şahsi fikrim gülmek için gidilmemesi gereken bir film olduğudur.
  • çok kötü bir film.
  • izlerken filmin zorlama olduğu, hadi üçüncüsünü de çekelim bari denilerek çekildiği ne yazık ki çok belli olan devam filmi.
  • 1. filme göre çok zayıf, 2. filme göre zayıf meet the parents'ın serisinin 3. filmi. yine de izlenebilir, hani izlemek zaman kaybı değil. ilk 2 filme göre bu filmin en büyük farkı gaylord focker'ın bu sefer jack byrnes karşısında ezilmemesi.
  • --- spoiler ---
    jack byrnes'in * andy garcia'nin * kim oldugunu arastirmak icin google'i kullandigi film.
    --- spoiler ---
  • olmamış film. toparlayamamışlar. espriler güldürmüyor. am, vajina, penis, memeden başka kelime yoktu filmde. boyuna bu kelimelere sarılıp senaryoyu işlemeye çalışmışlar ama gülemiyoruz bir türlü sorun da orada. oyunculuk desek o yönde bir olay yok zaten filmde. sadece filmin sonundaki remix parçaya ve kevin karakterine güldüm. 4/10

gereksiz pek çok sahne vardı filmde. izlemeseniz bir şey kaybetmessiniz.

ha bu arada cinebonus tarafından hediye olarak bu filmin siyah bir t-shirtünü kazanmıştım. godfockers yazıyor üzerinde. bu da gereksiz bir bilgi olarak kayda geçsin dedim.