• hüsnü arkan ile güzel vakit geçirdiğimiz mekan. seyirci ile diyolog kurması çok başarılıdır. mekan olarak ise; yemekleri idare eder cinsten. mezeleri yetersiz. rakı fiyatları uygundur. bir büyük 110, 35'lik 65 tl'dir. arada gidilip eğlenilesi mekandır. masalar birbirine öyle yakındır ki yan masa ile iki dubleden sonra muhabbet başlayıp gecenin sonuna kadar kopamayabilirsiniz. kadıköy'deki ender düzgün mekanlardandır. gidilmesi halinde önceden mutlaka arayarak rezervasyon yaptırmanızı öneririm.
  • demin duyuruda gördüm de hatırladım. lise döneminde (97-2000 filan) bööle yasadışı solcu faaliyetler(!) içindeyken giderdik buraya. o zaman da livaneydi ama daha pub olamamıştı eheh. böyle bir yanda okey oynayan abiler, bir yanda tjk tv'den at yarışı sesleri bir yanda da liseli gençler. şu anda hiç anlam veremediğim bu yerin alternatifiyse, hiç bir zaman aslında neyin vakfı olduğunu bilmediğim uğur dershanesinin yanında bulunan vakıftı.
  • nasıl naif, nasıl güzel.. çok sevdiğim bir abim sayesinde keşfettiğim huzur dolu yer. geç saatlerde gidiniz.
  • ezginin günlüğü, birsen tezer, ismet arıcı gibi daha pek çok güzel sanatçının sık sık uğrayarak, kulaklarımıza bayram ettirmesinde aracı olan güzel mekan.
    osmancık sokakta olan bu mekan, çalışan insanlarının içtenliği ile de kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar.
    'ah birde üst katta sigara içilseydi tadından yenmezdi' dersiniz.
  • kadıköy de*nezih, karadeniz müzikleri dinleyebileceğiniz güzide mekan.ayrıca çıkan grubun**solistinin sesinin kazım koyuncu ya çok fazla* benzemesi de ayrı bir güzellikdir benim için.
  • kadıköy'de 1990 yılında livane cafe , 2005 yılından itibaren de livane pub olarak devam eden, taner yavuzaslan'ın sıcak mekanıdır:)
    genelde müşterileri daimidir. patrona selamlar:)
  • kadıköy'de genelde karadeniz müziği yapan grupları konuk eden, sahibinin de karadenizli olduğu güzel, nezih mekan..
  • geçen ay mıgırdiç margosyan muhabbetine sahne olmuş, bu ay da ahmet oktay'ı konuk edecek olan pub. sezai sarıoğlu ve nar sesleri grubu eşliğinde elbette.

ayrıntılar için bakınız: http://www.kadikoy34.com/…lari/yazi.php?yazi_no=904

mıgırdiç margosyan toplantısının uzun özeti için bakınız: http://www.kadikoy34.com/…lari/yazi.php?yazi_no=899
hesabın var mı? giriş yap