şükela:  tümü | bugün soru sor
 • budokan'da konser verip bunu konser plagi olarak yayinlayan artistlerin hemen hepsinin sectigi album adi. bulmakta cok zorlandiklarini sanmiyorum. unutmadan, live at the budokan olarak isimlendirenler de yok degil.
 • avrupa'da 18 ekim'de piyasaya çıkacak dream theater konser albümü.
 • dvd ve 3 cd'lik live album olarak yayinlanan dream theater konseri. hollow years ve beyond this life'i normal suresinden daha uzun calmi$lar. daha dogrusu calinan parcalarin %30`u "john petrucci guitar solo" niteliginde. yeni imajlari, yeni albumlerindeki muzik anlayi$i ve john petrucci`nin "trr turr"a agirlik veriyor olmasi, "butun bunlar, produksiyonun bir stratejisi olsa gerek" dedirtiyor. ote yandan kayit kalitesi muhte$em olan bir live album. dvd'si ise henuz dosya payla$im programlarina du$medi. beyond this life'daki klavye-davul ati$masi da enteresan. gun gectikce deliriyorlar.
 • sakalına kurban olduğum portnoy'ün seksi gözlükleri ile yine yerinde duramadığı, petrucci'nin saçındaki balyaja rağmen soloların amına koyduğu, ailemizin ibnesi labrie'nin sertim ulan ben havalarında dolaştığı, rudess'ın lcd monitörlü klavyeyle çıktığı, myung'ın her zamanki karizmasını çizdirmediği, hasta ruhlu grubun hasta ruhlu dvdsi.. bildiğimiz dream theater işte.. 14 şubat'ın acısını tekrar hissetmek isteyenlere..
 • sample ları http://www.mp3search.ru/ adresinden dinlenebilecek, grubun yine süper çaldığı, merakla beklediğim, 2dvd veya 3 vcd halinde gelecek olan dt albümü..
 • 1992 tarihli sod konser albumu :

  march of the s.o.d.
  sargent d and the s.o.d.
  kill yourself
  momo
  pi alpha nu
  milano mosh
  speak english or die!
  chromatic death
  fist banging mania
  the camel boy
  no turning back
  milk
  vitality
  fuck the middle east
  douche crew
  get a real job
  the ballad of jimi hendrix
  livin' in the city u.a.
 • dream theater'dan yeni bir "allah belanizi versin" konseri. 1,37 gb. download ettikten sonra izlenebiliyormu$. labrie'nin yuzune vuran kirmizi i$ik sayesinde $eytan'a benzemi$. "labrie 666" ve 1-2 kucuk hata di$inda harika bir konser. kamera cekimleri de hem iyi, hem kotu. sanat yapmaya cali$mi$lar fakat birisi solosunu caliyorken, yarisinda basciyi izletmek pek mantikli gelmedi bana.
 • 3cd lik albümü ankara dost kitap evinde 65 milyona bulunan,bunun dışında netten 260 mb lık 3 cd(ses), 4 gb lık dvd versiyonu ve 1.83 gblık divx versiyonunu bulabileceginiz, performans harikası dt konseri
 • ismi live at budokan yerine "the john petrucci show" şeklinde de olabilirmiş. seyirci sıkılmaya başladığı zaman jp guitar wankinge başlıyor millet oha falan oluyor, durumu kurtarıyorlar.

  dt nin falling into infinity albümünü yeniden sahiplenmeye başlamış olması da iyi bir gelişme bu arada. rudessin trial of tears'ı katletmesi dışında tabii.