şükela:  tümü | bugün
  • watsons da satılmaya başlanan bitkisel ,çevre dostu şampuan-kozmetik markası..
  • fresh water şampuanı jelibon gibi kokan marka. vaat ettiği nemlendirmeyi sağlayıp sağlamadığı da tartışılır.
  • hayatta belli bir şampuan markası tutturamayanlardan biri olarak son keşfim. bloglarda övülen argan yağlı şampuanını bir heves aldım. eski süt şişelerine benzeyen bir ambalajı var. bakalım neler olacak, merakla bekliyorum sözlük.

edit: saçımda bariz bir dökülme, elektriklenme yaptı. yine olmadı be sözlük...
  • argan yağlı şampuan, saç kremi ve saç bakım maskesi gözle görülür şekilde saçı parlak ve canlı yapan çevre dostu kanada markası.
  • argan yağlı şampuanı kuruluğu ile nam salmış saçı bile yağlandırıyor. bunca senelik insanım ilk defa saçım yıkadığım günün ertesinde yağlandı. bir bilene sordum, kuru saç için çok iyi bi durum bu dedi. ama saçları yağlı olanlar için iyi bir tercih olmayabilir.

şampuanın süt ve yağdan oluşmuş gibi bi görüntüsü var. ayrıca bitkisel olduğu iddia edildiği için köpürmüyor. neden köpürmedi bu, temizlemedi mi diye soru olmasın aklınızda.