• argan yağlı şampuan ve saç kremi saçlarıma çok iyi gelmiş markadır. uzun süredir saçımı kestirmememe rağmen uçlarında kırık oluşmadı. sağlıklı ve parlak. herkese tavsiye ederim. bana iyi geldi
  • argan yağlı şampuan, saç kremi ve saç bakım maskesi gözle görülür şekilde saçı parlak ve canlı yapan çevre dostu kanada markası.
  • hayatta belli bir şampuan markası tutturamayanlardan biri olarak son keşfim. bloglarda övülen argan yağlı şampuanını bir heves aldım. eski süt şişelerine benzeyen bir ambalajı var. bakalım neler olacak, merakla bekliyorum sözlük.

edit: saçımda bariz bir dökülme, elektriklenme yaptı. yine olmadı be sözlük...
  • live clean monoi oil şampuanı watsonstan indirime girdiğinde aldım. yerine göre her gün ya da gün aşırı olmak üzere kullanmaya başladım. saçımı yumuşacık ve parlak yaptı, kokusunu oldukça sevdim. ayrıca saçımda normalde yaşadığımın aksine daha az kırılma olduğunu gördüm.söylediklerime ek olarak, hayvanlar üzerinde test edilmemesi, paraben içermemesi ve geri dönüşümlü ambalaja sahip olması ürünü almanıza neden olabilecek özelliklerden birkaçı. kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum.
  • yağlı saça sahip olanlar için elma sirkeli olan ve volüm veren çeşitleri harika bir ikili oluşturuyor. tavsiyemdir.
  • clean air serisi muhtemelen ükeden çekilmekte olan şampuan markası.

6 aydır watsons gördüğümde hedefe kilitlenmiş gibi serinin bulunduğu rafı arıyorum. ne yapalım kanadadan mı getirtelim, ikamesi olmayan şampuan mı olur
  • keratin oil saç kremi benim her yıkamadan sonra 20 dakikada taranmayan,elektriklenen saçlarımı bebek saçı gibi yaptı.ilk defa saç kremine o kadar para verdim ama değdi bu kez.
  • herhalde bir üründen ancak bu kadar memnun kalabilirdim.
    hani parayı verdim ama değdi dedirten cinsinden. ilk yıkıma da bile etkisini hissettiren şampuandır. saç derisini ve saçı gerçek anlamda temizliyor. arındırıcı etkisi sayesinde duştan sonra resmen hafifleyip, ferahlıyorsunuz. çabuk yağlanan saçlar, boyalı/işlem görmüş saçlara kesinlikle tavsiye ederim.
    15 günde 2 kez saçımın rengini açtırmak zorunda kaldığımda saçıma tek iyi gelen sampuandı.
    saç kremi ise asla ağırlaştırmıyor ve yağlandırmıyor.
    kısacası şampuan ve saç kremini kullanın 1 ay olmadan etkisini görüceksiniz.
  • memlekette sadece kremi kalmış marka. bi şampuan bi ülkeden niye çekilir ya sen sony misin kiminle pazar yarışına yenilmiş olabilirsin allah aşkına (bkz: geri dön tülay)
  • argan yağlı şampuanı kuruluğu ile nam salmış saçı bile yağlandırıyor. bunca senelik insanım ilk defa saçım yıkadığım günün ertesinde yağlandı. bir bilene sordum, kuru saç için çok iyi bi durum bu dedi. ama saçları yağlı olanlar için iyi bir tercih olmayabilir.

şampuanın süt ve yağdan oluşmuş gibi bi görüntüsü var. ayrıca bitkisel olduğu iddia edildiği için köpürmüyor. neden köpürmedi bu, temizlemedi mi diye soru olmasın aklınızda.
hesabın var mı? giriş yap