• http://www.livejournal.com/ da bulunan online gunluk sitesi. bir programla yazilari siteye girmeden de yollayabiliyoruz, renkleri sekli falan degistirmek mumkun, topluluk ruhu var, reklamlar minicik, guzel yani.
 • üye olmak için kod bulmanız gereken site.

  edit: öyle idi.
 • kayit oldugumun 4. gunu gay bir arkadas tarafindan "senin askina yuzecegim" seklinde karsilandigim eglenceli mekan**, adamcagiz yuzemedi, boguldu tabi ki..
 • nette bir sekilde takintiniz hale gelen her site gibi *** hayatinizin bir doneminde mail adresinizden bile once gireceginiz bir yer haline geliyor bu. gercekte gunluk tutmayan insanlar bile aska gelip yaziyorlar cayir cayir.
 • üyelerini ağırlıklı olarak harry potter, lord of the rings, buffy vs. gibi dizi, film ya da kitapların hayranlarının oluşturduğu, ancak herkesin kendi ilgi alanı ile ilgili gruplara üye olaraktan pek çok arkadaş edinebileceği, wikipedia'ya göre internetlerin en büyük blog sitesi.

  uyarı: 18 yaş altı harry potter ya da dr. who hayranı, her on entry'lerinden dokuzu "okulda şu çocuktan çok hoşlanıyorum", "annemden nefret ediyorum", "çok şişmanım" tarzı duygu sömürüsüyle dolu kızları kesinlikle arkadaş listenize eklemeyin. beyin kanaması geçirebilirsiniz.
 • son birkaç yılla birlikte, grafik paylaşımlarında lider hale gelmiştir.
  bireysel lj açmak yerine community açanların -ki genelde oyuncu, şarkıcı/müzik grubu, dizi, film için açılıyor bunlar- communitylerine üye olduktan sonra burada, yaptığınız grafik çalışmalarını -icon (bizde genelde avatar kelimesi kullanılıyor bunun için), blend, banner vs- paylaşabiliyorsunuz.
  ayrıca şahane photoshop communityleri mevcut lj'de. texture paylaşımı için ayrı, psd için ayrı, tutorial anlatımları için ayrı communityler var. hatta bir yerden bulup da benzerini yapamadağınız bir çalışmayı ekleyip "dostum bunu yapan nasıl yapmış, fikri olan var mı?" dediğinizde hep bir ağızdan fikir veren, çözüm önerisi getiren, bu amaçla kurulmuş community'ler bile var.
  blog sisteminden hoşlanmayan biri olan beni bile bu photoshop communitylerine bağımlı hale getirmiş sitedir bu lj.
 • birçok konuda ilklerimi yaşadığım değeri büyük bir site benim için. internetti yeni yeni öğrenmeye başladığım zamanlarımın çoğunu geçirdiğim, photoshop'la ilgilenmemi sağlayan site aynı zamanda
 • gün itibarıyla beni kendisinden nefret ettiren oluşum.
  sorunu nedir tam olarak çözemedim ama 3 işlemden ikisinde "sayfa görüntülenemiyor" uyarısı verip, bir de üstüne resim ekleme ve post butonlarının sürekli takılmasıyla şahsımdan bayağı bir küfür yemiştir bugün.
 • yeniden blog işine girişmeden önce neler paylaşmışız yıllar önce diye uğradığım eski dostum. vefasızlıktan şifremi ve kullanıcı adımı unutmuşum gerçi.
 • anonim olarak yazılar yazmaya elverişli olduğu için kişilerin kendilerine ait olduğunu normal koşullarda asla kabul edemeyecekleri yazıları yayımlamasına olanak veren site. tabi bu yüzden birçok fandomun favori oyuncağı oluyor. ama yazılan fanfictionlarda okunmaya değer bir tane bulmak açık denizde içinde inci bulunduran bir istiridyeye rastlamaktan daha zor ne yazıkki. bununla beraber bazen captchaların konu ile çok alakalı olabilmesi de şaşırtıcı.
hesabın var mı? giriş yap