şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kan dondurucu cinstendir. zil takıp oynamadıkları kalmış. yunan bir vatandaş bile aradaki gerginliği mevzuları bir kenara bırakıp bu şerefsiz sürülerine vermiş ayarı ama nafile. gece gece nasıl beddualar ediyorum.

  https://eksiup.com/bf09f5f4416
  https://eksiup.com/7693cf05646
  https://eksiup.com/c4ca4233239
  https://eksiup.com/bd124876d58

  link: +18 bir görüntü içermemektedir. olay yeri videosu altındaki yorumlara bakabilirsiniz.

  https://www.liveleak.com/view?t=9oeui_1531093819
 • nasıl bir nefret varsa artık. insanlıklarından utansınlar. kendi götü boklu aptal başkanlarına baksınlar.

  1,55 usd tutan alışverişim için 2,05 usd verip 50 cent para üzeri almayı beklerken "no no no" diyip fazla verdiğim 5 centi iade verip, üzerine 45 cent bozuk sayan mal oğlu mallar oluşturuyor bunların da memleketi.

  edit: mal yazar kardeşlerim sağolsunlar, kendilerinin ne kadar büyük resmi gören, benim ise ne kadar cahil cühela olduğumu iğneleyici mesajlarla bana iletiyorlar. neymiş, orası liveleak'miş, oranın kültürü öyleymiş. bana ne amk. onların kültürü öyle olsa dahi benim yazdığım entry'de sorun yok ki? kültürleri öyle diye eleştirmeyelim mi? laf söylemeyelim mi? bu tipler senin ailene tecavüz etse "bunların kültürü böyle zaten, akşama kadar kol bacak kesme videosu izleyip duruyorlar şapşikler" mi diyeceksin??

  şu dünyada öğrendiğim bir şey var: ne kadar boktan / rezil / iğrenç / vahşi bir insan olursan ol, ne kadar iğrençlik yaparsan yap, ekşi sözlük'te mutlaka bir savunucun çıkacaktır.
 • insanlıktan yoksun yorumlardır.

  lan yine ne varsa komşuda var. helal olsun lan sana yunan kardeşim, bizi bir savunan, bu embesillere tepki gösteren o olmuş.
 • ruh hastalarının yaptığı yorumlardır.

  yunan kardeşimiz gerekli cevabı vermiştir.
 • liveleak kültürü ve edebiyatı bilmeden eleştirmeyiniz. liveleak böyle bir yer. ölenler amerikalı da olsa aynı yorumlar olurdu.
 • bize duyulan antipati'nin nedeni acaba nedir? diye diye düşünüyorum.
  sanırım seçimlerimizin sonucudur,
  saygı duymuyorlar, her şey müstehak diyorlar. oysa bir zamanlar
  2002 dünya kupası'nda almanlar bile bizi tutuyor,
  gazeteleri türkçe başlık atıyorlardı: 'türkiye bitti demeden bitmez'diye.
  1999 depreminde olimpiyatlarda tüm stadyum'un ayakta göz yaşlarıyla
  kafilemizi nasıl alkışladıklarını hatırlıyorum.
  italya^da türk olduğumuzu duyan dondurmacı:hasan şaş'
  diye sesleniyordu gülerek.
  nereden nereye iran'a hayret ederken geldiğimiz yere bak..
 • platform liveleak. çok da takmamak lazım. liveleakte 'çok üzücü' ve benzeri yorumlar bulamazsınız.
 • başlığa bakarak türk olmayan anlamında yabancılara ait yorumlar olarak algıladığım fakat okuduğumda insan olmayan yabancılara ait olduğunu gördüğüm yorumlardır.
 • liveleak'e alışık olmayan kişilerin garipsediği yorumlardır.

  sitenin son yıllardaki değişiklikleri sonrası (eksi oy verebilme, eskisi kadar vahşet videosu yayınlamama, ırkçılığa karşı daha sert tutum) yumuşak bile denebilir hatta bu yorumlar için. üstünüze alınmayın, orada adamlar herkesten nefret ediyor ırk dil din cinsiyet ayrımı yapmıyorlar. *
 • türkün türkten başka değil de yunan, ermeni ve arap dışında dostu yoktur onu bi kez daha gördüğüm yorum serisi. gidin yurtdışına görün kim bize kardeş gibi davranıyor kim kin kusuyor. bana türklerden bile daha samimi davrananlar hep yunanlar oldu.