şükela:  tümü | bugün
 • bugün itibariyle tarlabaşı üzerinde taksim istikametine giden her 5 taksiden 4 ünde bulunan, taksim civarının bira kokmasına sebebiyet veren taraftarlar topluluğu. keşke italyanları taksime verselermiş dedirttiler.
 • (bkz: the reds)
 • (bkz: irregular)
 • ozellikle dun oynanan macta imrenilesi bir birliktelik sergileyerek oldukca onemli bir ornek teskil etmis olan taraftar grubu..
  you ll never walk alone'u hep bir agizdan soylemeye basladiklari anda tuylerim diken diken oldu..
 • çok sıcak kanlı insanlardır zira otobüslerin içerisinde stada doğru ilerlerlerken bile kaldırımlarda duran ve liverpool taraftarlarına küfür eden, el kol hareketi yapan insanlara dahi ı love turkey ı love istanbul diye bağırmayı sürdürmüşlerdi.ancak bir liverpool taraftarının otobüsten cam ile birlikte aşağıya uçması beni ve olayı gören herkesi üzüntüye boğmuştu.ancak olayın akabinde kaldırıldığı hastaneyi aradım taraftarın olayı sıyrıklarla atlattığı ve bir süre gözetim altında tutulduktan sonra maça gönderileceğini öğrendim.zira fanatik taraftar hastane görevlisinin tabiriyle maça gideceğim diye tutturmuş.haa ben bunu niye yaptım sadece onlarda insan diye düşündüğüm için o,düşenin yerinde benimde bir yakınım olabiliceğini düşündüğüm için ve daha önemlisi duyarlı her insanın benim yaptığımı yapacağına inandığım için.
 • 25 mayis 2005 milan liverpool cl finali'nde milan taraftarlarını tam anlamıyla gölgede bırakmışlardır.. milan taraftarı maç bittikten sonra saygısızlık örneği gösterip sinirle stadı terkederken liverpool taraftarı 3-0 olduğunda bile takımını çılgınca desteklemekten vazgeçmemiş, taraftarlık nasıl olur dünya aleme göstermiştir..
 • dün bütün gün taksimde ellerinde türk bayrakları, üstlerinde türkiye, istanbul tshirtleriyle dolaşan taraftarlardır bunlar, hemen hemen hepsinin vücüdunun bir bölümünde liverpoolla ilgili bir dövme mevcut, ayrıca çok sıcakkanlı tipler, canlarım benim.
 • takımlarına,futbolcularına,teknik direktörlerine bağlılıklarıyla,inanılmaz birliktelikleriyle,oyuna etkileriyle,takımları 3-0 gerideyken bile verdikleri destekle beni kendilerine hayran bırakan taraftar topluluğu.umarım bir gün onlarla beraber maç izler,beraber you will never walk alone'u söyleyebilirim.
 • liman iscilerinin torunları olan topluluk.
  zamanında bi cogu isci olmasına ve zor sartlarda calısmasına ragmen maaslarının belli bi bolumunu liverpoola veriyomus eski liverpool taraftarları.
  ozhan canaydın yapmaya calısıyo bunu simdi gs icin kart mart satıyo ama arada bi fark var ozhan canaydın yalvarıyo neredeyse eski liverpool taraftarları bunu gonullu yapiyomus.