şükela:  tümü | bugün
 • beatles'in çıkış noktası bu ocaklardır. hatta besteledikleri ilk şarkı ötüken yolu yokuştur parçasıdır. ayrıca george reis o sakalı komunist anarşik bölücülerin arasına sızmak için bırakmıştır. daha sonra bu anarşikler kendisini yoldan çıkarmış, o da diğerlerini bozmuştur. sazı bırakıp komunist icadı gitarı almıştır eline. ötüken yolu yerine saçma sapan şarkılar söylemeye başlamışlardır. reislerden biri ile arası bozulan lennon reis'in "one minute... excuse me... daha da gelmem liverpool ülkü ocağına" dediği rivayetler arasındadır.
 • ingiliz-hiristiyanlik sentezine gonul vermis, katolik protestan ayrimi yapmayan, pagan veya ateist milliyetcileri ise bunyesine almayan olusum. pagan/ateist milliyetciler de bunlari latin asigi, usagi capulcular seklinde asagilar.
 • imagine nin bestelendiği yerdir. amaç güneşin batmadığı ingiliz yörelerini biraraya getirmektir.
  (bkz: tworun)
 • bu facebook grubunda caps lock kapalı halde yorum yazanları da gördü bu gözler.

  (bkz: o caps lock kapanmayacak ulan)
 • "gerçek" ülkücüleri çıldırtan ocak.*

  güzel kaleme alınmış bir açıklamaya sahiptir ancak malesef okuduğunu anlama yeteneği az bulunur insan özelliklerindendir:

  "liverpool ülkü ocakları her fikirden, dinden, cinsiyetten ve ırktan insana açık bir teşkilatlanma olmakla birlikte, esas olarak ingiliz ırkının üstünlüğünü savunmaktadır. ocakta geçirdiğiniz süre boyunca, doğrudan doğruya hakarete başvurmadığınız sürece tüm yorumlarınız memnuniyetle karşılanacaktır.

  mizahımız kemiği olmadığından dolayı kanuni sınrlar çerçevesinde her türlü esnetilerek kullanılabilir. kişiler atatürk ve türk ordusu hakkında ve birbirlerine hakaret düzeyine varabilecek eleştiriler yazmadığı sürece özgürlerdir. laf giymek istemiyorsanız ortalıkta çıplak dolaşmayın.

  özgür düşünceye ve halkların eşitliğine inanan işbu oluşumda, ingiliz bağımsızlık mücadelesinin oldukça uzağına düşen ve kara mizah/eğretileme/örtülü eleştiri içermeyen yazılarınızın yeri tartışma panosudur.

  gerçek olmayan şahıslara ait hesaplar üzerinden tartışma panosunda fikir beyan etmemeniz rica olunur. herhangi bir konuda tartışmak istiyorsanız gerçek hesabınızdan giriş yapmanızı tavsiye ederiz. size katılmadığımız durumlarda mekanınızı basabilmemiz için gereken ikametgah bilgilerinizi en yakın asenamıza/reisimize bırakmanız makbul karşılanacaktır.

  duvardaki yorumlarınız değerlendirilirken (big brother is watching you) gözetilen temel ilkelerimiz bunlardır. gruba eklenilen resimler değerlendirilirken iyi niyet ilkesi göz önünde tutulacaktır.

  liverpool ülkü ocakları sosyal bir sorumluluk üstlenmediğinden ötürü, duvarda allahsız koministlerce yapılan duyurular, imza kampanyaları, reklamlar (vs) tarafımızca silinecektir. propaganda yapmak için bağlantılar kısmını kullanabilirsiniz. puta tapmayın.

  eğer kızgın bir ülkücüyle karşılaşırsanız, ona küçük prens adlı kitabı armağan edin. kendisine hayatın öfkelenmek için fazlasıyla kısa olduğunu söyleyin. ayın yalnızca hilal zamanında değil, her anında parlak olduğunu ve asfaltın altında çilek tarlalarının beklediğini anlatın. alnınızın ortasına üç ciltlik bozkurtlar yemek istemiyorsanız, ona biraz zaman tanıyın.

  özet:

  • ziya gökalp gelmiş geçmiş en müthiş insandır.
  • bu grupta kutsal değerlerinizle dalga geçilebilir.
  • john lennon bir susurluk şehididir.
  • hakaret içeren yorumlar hoş karşılanmayacaktır.
  • küçük prens türktür.
  • gerçek olmayan şahıslar adına açılan hesaplar panoda fikir beyan edemez.
  • bir beatles yedi grammy ödülü'ne bedeldir.
  • let it be. "