şükela:  tümü | bugün soru sor
9 entry daha
  • galatasaray'ın ankaragücü'nü 8-0 yenmesi başlığını sol tarafta görünce aklıma geldi.

aynı sezon ankaragücünü diğer takımlar da 5-6 tane atarak yenmişti ama liverpool ilk defa bir takıma 8 atmış, beşiktaş ilk defa bir takımdan 8 yemişti. hem de şampiyonlar liginde.

ankaragücü-gs maçına şike şüphesiyle yaklaşanları bu maça da davet ediyorum. bence uefa araştırmalı. beşiktaş o dönem paraya muhtaçtı bir katakulli dönmüş olabilir.
  • allah'ın sopası olmadığını cümle aleme gösteren maç.
  • ahlaksız galatasaray taraftarlarının -takımlarının kollandığı her maç sonrasında- hedef saptırmak ve gündemi değiştirmek için hatırladıkları başlıklardan sadece biri.

alexdesouzaspor.
  • sittin sene once oynanmis 8-0 biten iki mactan biridir.

iki 8-0 sifirlik macin birinde acik acik aleni gostere gostere sike yapilmistir.

hangisi oldugunu ben soylemeyecegim ama tahmin ettiginiz macin herkesin tahmin ettigi mac olduguna emin olabilirsiniz.
  • off yardı geçti elin oğlu acımadı 8 tane çaktı bi dene bile avans vermedi.

kesin ip var mk aleni şike.
  • bu maç öyle bir maçtı ki 2-3 gün okula hiçbir tinerci gelmemişti. öyle utanç duyuyorlardı biz ise taşşak geçmekten bir hal olmuştuk.
  • şampiyonlar ligi tarihinin kara bir lekesidir. liverpool'un kirli yüzüdür. ben o zamanlar liseye gidiyordum. beşiktaş'ın defansını kalecisini iyi izleyin. allah'tan görüntüler hala duruyor da gösterebiliyoruz insanlara neler olmuş diye. bi izleyin neler neler var ya. öyle böyle değil. bu kadar da aleni yapılmaz gerçekten.

şampiyonlar ligi tarihinin utanç vesikasıdır.
  • o kadar basit kurulmuş ne futboldan ne taraftardan anlayan söz öbeği!beşiktaşın şampiyonlar liginde geçen yıl yaptığı başarıya çöp diyenler bu yıl shalkeye yenildiler,alman liginin küme düşme potasındaki takıma oysa beşiktaş leipzigi bundesliga da ikinci sırada ilken hem orada hem burada yendi.ağızlarını açınca uefa len avrupa fatihi len...
    avrupa ya gidin sorun kimi biliyorlar.
  • sen yıllar yılı 8-0'lık skor üstünden şike algısı yaratmaya çalış dön şampiyonlar ligi gibi devasa güç farklarının olmadığı bir organizasyonda aynı skorla yenil. buna ne denir bilemedim. demek ki şike ithamında bulunabilmek için elle tutulur delillerinin olması lazım. liverpool o maçta nerden vursa giriyordu bir de, zalad'a söylenenler aklıma geliyor da yine gülme tutuyor. bir tarafta ankaragücü'ne karşı 11-0 averaj yapan galatasaray, diğer tarafta 10-0 averaj yapan beşiktaş var ama şikeyi galatasaray yapıyor, niye? eee 8-0.. evet 8-0 bence de, 2 crouch, 3 benayoun, 2 babel, 1 gerrard.
  • şaibeli hadisedir, araştırılması gerekir.
102 entry daha