• sinan engin'in 200 kiloluk atkısının tüm popülaritesini borçlu olduğu olay.

hatırlarsınız bir an kafası kaybolmuştu altında.
  • hiçbir beşiktaş'lının utanç duymadığı hadise.

şahsen yeri gelince esprisini bile yaparım. yapanlara da defalarca tanık oldum. nitekim avrupa'da başarılı bir kulüp de değiliz. normal olan bir şey.

ama bizim uefa kupamız var diye her seferinde zengin piçi oktay triplerine giren bağzı insanlar takımının kötü olduğunu dönemde, vaktiyle imparator dedikleri adamın anasına kızına küfür ederek göndermişlerdi kulüpten. rahmetli başkanlarını itin götüne sokmuşlardı.

kendilerini avrupalı sanıp tromsö'ye elenmişlerdi.

çünkü onlar için başarı her şey. kupa çok önemli. kendilerine kupayı düşmanı verse başlarına taç ederler. ellerinden kupayı babaları alsa analarına söverler. maddiyata dayalıdır sevgileri. onun için bu skorları çok önemserler. bir ara ligden koptukları sene bir çoğu trabzonspor'luyum diyordu. piyasada gs'li yoktu amk.

son olarak futbol skor oyunudur. ama sevda başka bir şey.
  • 3. golde hakan arıkanın kalenin içine doğru atlaması tam rezalettir kaya'ya göre *
    edit : 4. golde yine bilardo bandı vazifesi görüp gelen topu gol pası olarak vermesi paha biçilemez :)
    bir daha edit : ulan özetini bitiremedim ben adamlar bu maçın tamamını nasıl izlediler ?

not : (bkz: öyle göte böyle tarak) diye bi söz var bildin ?
    (bkz: galatasaray'ın ankaragücü'nü 8-0 yenmesi)
  • futbolun içinde olan skorlardan biridir. maç oynanırken hakan arıkan zalad gibi şike yaptığı için yurtdışına kaçmamıştır.
    ayrıca
    (bkz: bazı orospu çocuklarına dert olmuştur)
  • allah'ın sopası olmadığını cümle aleme gösteren maç.
  • off yardı geçti elin oğlu acımadı 8 tane çaktı bi dene bile avans vermedi.

kesin ip var mk aleni şike.
  • bu maç öyle bir maçtı ki 2-3 gün okula hiçbir tinerci gelmemişti. öyle utanç duyuyorlardı biz ise taşşak geçmekten bir hal olmuştuk.
  • sen yıllar yılı 8-0'lık skor üstünden şike algısı yaratmaya çalış dön şampiyonlar ligi gibi devasa güç farklarının olmadığı bir organizasyonda aynı skorla yenil. buna ne denir bilemedim. demek ki şike ithamında bulunabilmek için elle tutulur delillerinin olması lazım. liverpool o maçta nerden vursa giriyordu bir de, zalad'a söylenenler aklıma geliyor da yine gülme tutuyor. bir tarafta ankaragücü'ne karşı 11-0 averaj yapan galatasaray, diğer tarafta 10-0 averaj yapan beşiktaş var ama şikeyi galatasaray yapıyor, niye? eee 8-0.. evet 8-0 bence de, 2 crouch, 3 benayoun, 2 babel, 1 gerrard.
  • şaibeli hadisedir, araştırılması gerekir.
  • ikinci yari atılan 6 gole ve yapılan 6 oyuncu değişikliğine rağmen hakemin kayıp zaman oynatmadığı maç.

allah korusun 5 dakika duraklama oynanmış olsaydı 10-0 bile biterdi,
hesabın var mı? giriş yap