şükela:  tümü | bugün
73 entry daha
 • engellenerek haberdar olduğum sitelerden bir tanesi stumbleupon bile bu kadar iyi öneriler yapmamıştı
 • barış pınarı harekatındaki alınan bölgeleri siyah renge boyamış sitedir. peki bu siyah renk ne anlama gelir, siteyi yıllardır kullanan kişiler bilir ki terörist anlamına gelir.
  edit: renk gri ve non-aligned anlamina geliyormuş. daha önceden bu sitenin birkaç ibneliğine şahit olunca insan ister istemez şüpheleniyor.
 • eset kardeşimin alarm verdiği site.

  antivirüs olan tabii.

  adware uyarısı çıkıyor nedense.
 • bilenin bilmeyene öğretmesi gereken sitedir yıllardır iç savaşlar buradan takip edilir orta doğu'nun nabzı burada atar. türkiye'de engellendi tabi biliyorsunuz ahaber dışındaki her şey yalandır. site iddiaları da dile getiriyor bunu göz önüne almak lazım. zaten haberleri renklerle veriyor. misal 50 ypg hedefi vuruldu kaynak ahaber türkiye'ye özgü renk ile veriliyor. ona göre inan veya inanma diyor. aynı şekilde türkiye 10 sivili öldürdü kaynak sdg basın sözcüsü, ister inan ister inanma diyor.

  haberler önemli ancak asıl işi harita üzerinde yapıyorlar.
 • onceden yalan haberleri yayinlasa bile pesinden kaldiran ve yalan haber yayan hesaplara itibar etmeyen bir siteydi. medyada bulamayacagimiz haberleri bulurduk, diger taraflari da gormuscolurduk. simdiyse ypg lehine butun yalan haberleri verip aksi ispatlansa da silmeyen arada lutfen operasyonla ilgili haberler de veren orospu cocugu bir yandas olmus durumda.
11 entry daha