• paul rudd'un başrölünde olacağı netflix'in komedi dizisi. yönetmen koltuğunda jonathan dayton ile valerie faris var.
  • bize bir paul rudd yetmez diyenleri mutlu edecek netflix dizisi. yayın tarihi 18 ekim.

fragman
  • ilk bölümünü beğendiğim dizi. enteresan bir konusu var.
  • fragmanından anladığım kadarıyla rick n morty'nin toxic bölümünü çakmışlar
  • fragman olarak kötü gözükmüyor. denenebilir. 1 ay içinde izlersem editlerim.
  • daha üçüncü bölümden çook eğlenceli ve orijinal senaryoya sahip netflix dizisi.

90'lı yılların içerisinde hafif metafizik ya da bilim kurgu geçen samimi hollywood filmlerinin tadını veriyor... o nedenle beni çok heyecanlandırdı.

final sonrası not: russian dollu sevenler bunu da sevecek, vice versa. son zamanlarda insanın kendisiyle yüzleşmesi adına çok güzel senaryolar yazılıyor. bu yapım da en samimilerinden biri. gereksiz hiçbir ayrıntıda boğmadan en insani duygularla hikayeyi yansıtmışlar.

ayrıca hafif de the secret life of walter mitty filmine benzettim.

izleyin, izletin. toplamda 4 satte bitiyor.

--- spoiler ---

çocuk olmamasıyla ilgili sorunun kate'den kaynaklandığını finalde öğreniyoruz. yani orijinal miles kısır değil. ama kate kısır. bu durumda kate'in gebe kalabilmesi için tek yol tedavi olması. tabi eğer klonlanmadıysa... çünkü kate de bir klon ise o zaman sorunlu dnaları düzeltilmiştir ve kısırlığı giderilmiştir. bence finalin twisti bu.

--- spoiler ---

düzelti: imla
  • daha yeni bitirdim. kesinlikle izleyin hatta bu sefer ben yorumlamayacağım, rotten tomatoes'dan kopya çekeceğim;

strange, surreal, and surprising...

bir şeyler tam değil, bir şeyler de yanlış. çok spoil etmemek adına açmıyorum hem de daha çok sıcak zihnimde dizi. o yüzden 7.8/10
  • mutsuz bir adam diyor, benden bahsediyor. izleyip geliyorum..
  • günleri saya saya beklediğim, nihayet bugün kavuştuğum yeni bebek. tez izlenile, aşırı beğendim. kendinizi ne kadar sevdiğinizi, kendinizden ne kadar nefret ettiğinizi görmek için mükemmel fırsat. buyursunlar silvuple.
  • beğeneceğimi düşünmeden başlayıp bir günde bitirdiğim netflix dizisi. çoğu yapımından iyi, bir gecede bitirilecek çerezlik dizi
hesabın var mı? giriş yap