• (bkz: ak troll)
  • siyaset dışındaki tüm entryleri futbolla ilgili olan bir başka fikir kabızı.

bu küfürbaz haydoların siyaset dışında bir tek futboldan anlıyor (!) olmaları asla rastlantı değil.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • aktroll engelle gec.

devlet dusmaniymis, kendinden bahsediyor haberi yok. ebleh ayni zamanda.
  • (bkz: aktroll)
  • akit mi degil mi kestirilemeyen bir yazar

(bkz: engelle)
  • siyasal islamcı savunucusu beyinsiz sözde milliyetçi.ahahahaa aynen kardeşim terör sevicisi aynen. engellemekten öte şeyler de yapmak isterdim elimden gelse. devranın dönmesine saklıyoruz hepsini.
  • he anam he işinize gelmeyen herkes fetöcü ve hewal, aynı zamanda ibne ve vegan hem de satanist ahahs.
  • içinde “amk” olmayan cümlesi bulunmayan ağzı bozuk yazar. klasik 3-5 vatan millet sakarya edebiyatı yaparak vatanı herkesten çok sevdiğini sanan arkadaş. kendisine gömülen lafların acısını da terorissiniz vatan hayinisiniz ühühüh ile çıkardığını sanan tip.
  • bir gün superonline över, başka bi gün superonline'i iptal ettirip vodafone'a geçer superonline'i ezer, başka bi gün turknet'i yalar. bikaç gün sonra bi bakmışsın yeniden superonline'li olmuş tv+ övüyor.

tanım: lan reklamını yapıyosan
    bari belli etme dediğim çakma yazar.
  • başlık; trabzonspor
    yazdığı entry;

bu sene * şampiyon olacak klüptür. çekemeyenler anten.. neyse anten sensin kapasite de san...öhö.*

bu sene şampiyon olacak klüp.

(livtyler, 27.12.2010 22:30) #21339186

başlık; spor toto süper lig 2010-2011 sezonu
    yazdığı entry;

beşiktaş'ın 14 puan , fenerbahçe'nin de 9 puan geriden gelip şampiyon olacağı; trabzonspor ve bursaspor'un küme düşeceği sezon.

(livtyler, 10.01.2011 00:18) #21563938

başlık; trabzonspor
    yazdığı entry;

daha bugün "trabzon imkanı yok şampiyon olamaz" diyen yüzlerce adamdan ikisiyle iddiaya girdim. bu nasıl psikolojidir anlamak mümkün değil.
    ama inanıyorum ki aynı anda hepsi birden "trabzon imkanı yok şampiyon olamaz abi" diye sinerjik bir biçimde haykırırlarsa başaracaklar. inansınlar yeter ki.

bu sene şampiyon olacak takım.

(livtyler, 04.01.2011 19:42 ~ 20:39) #21474336

enteresan bir yazarmış.
hesabın var mı? giriş yap