104 entry daha
  • kendisi tam olarak ersun hocanın oyun stiline uyacak bir oyuncudur. çapa rolüne cuk oturur o yüzden comolli-ersun kavgası varsa bile sebebi bu adam değildir.
  • pas ortalaması %90 a yakın bir futbolcu, geçen sene takım hücuma çıkarken 5 metre yanındaki hücumcuya hatalı pas veren mehmet topal'ı hatırlayın.

defansif anlamda ortalamalarda mehmet topal'dan alta kalır yanı da yok. hücum gücü mehmet topal'dan daha az kabul ediyorum ama görevi defans ile hücumcu orta saha ile bağlantı kurmak olacaksa topal'dan daha etkili olur.

tolgay'ın durumu malum istenileni yarım sezonda veremedi.

geçtiğimiz sezon takımın en kötü yanı pas hataları ve bir türlü girmeyen toplardı.

hücumcu orta saha eksiğimiz bence yok ersun hoca'mın bu sene ekici'den iyi performans alacağını düşünüyorum.

sonuç itibariyle trasfer gerçekleşirse yaşının da mehmet'den 3 sene az olduğu düşünülürse kötü transfer durmuyor.

nokta transfer olup olmadığı sezonun ilk 10 maçında belli olur.
  • verilen maaş 1.7 ise gereksizdir bana göre...

güncel kura göre konuşuyorum. 300-400 bin euro düşük olsa daha iyi olabilirdi. zira 400 bin euro 2.5 milyon tl'yi aşıyor.

biz artık kendi piyasamıza göre maaş bütçesini oluşturmalıyız. evet dünyada euro dolar geçiyor ama sana giren para tl.

ayrıca takımda 6 numara pozisyonunda oynayabilecek adamlar mevcut. sadece arka ikiliyi, stoperleri sağlam yapman gerekiyor. serdar'ın yanına hızlı bir stoper alırsan çok önem arz etmiyor bana göre orada kimin oynadığı. ister jailson, ister ozan oynasın.

önemli olan senin forvetin, sol tarafın ve ileri bölgedeki 10 numara pozisyonundaki adam.

35 yaşına geldiğinde 1.7 milyon euro almaya devam edecek. kur 3lere falan düşerse iyi, 7yi geçerse görürüz ebemizin amını.
  • 23 kasım 2016 beşiktaş benfica maçı'nda beşiktaş'a gol atmıştı.

tabi onun golü ile 3-0 öne geçen benfica skoru koruyamamıştı. aynen bu sezon beşiktaş'ın fenerbahçe'ye karşı koruyamadığı gibi.

şimdi ben bunu buraya neden yazdım, inanın bilmiyorum.
28 entry daha
hesabın var mı? giriş yap