şükela:  tümü | bugün
 • izmir bornovada yeni açılmış olan köteci. bildiğim kadarıyla açan kişi yine izmirde iyi iş yapan pizza locale firmasının yaratıcılarından biri.

  geçen gün önünden geçerken dışarıda yer bulmak için sıraya girmiş insanları görünce merak edip tripadvisor vb uygulamalardan araştırdım fakat pizza locale'deki kalite burda yok sanırım yani en azından yorumlar o şekildeydi.

  bizzat kendim deneme imkanını bugün bulacağım. denedikten sonra editlerim.

  edit: köfte çok çok harika değil belki ama yeterince lezzetli. yanında verdikleri ekmeklerin köfte yağına bandırılmış ve hafif kızartılmış olması bir artı. mekan şık ve rahat. garsonlar sıkıntısız.
  sos olarak pesto denedim ve pek beğenmedim açıkcası. köftenin kendisi 15 tl iken eritme kolot peyniri 7.5 tlyi haketmiyor bence. zaten lezzet olarak da çok bişey katmadı ayrıca köfteler bitmeden peynir hemen soğuyup tüm özelliğini kaybediyor.
  sonuç olarak gidilip denenmesinde fayda var diye düşünüyorum.
 • belli food bloggerlar gezdirilerek, onların tavsiyeleri ile oluşturulmuş menüsü ve köfte üzerine eritme kolot peyniri ile fark yaratan bir yerdi ancak peynirin çok yağlı olup hemen sakız gibi lastikimsi yapıya bürünmesi ve her geçen gün kötüye giden servisi ile ufaktan sönmeye mahkum olacak köfteci.
 • cafe/restaurant sektöründe sosyal medya reklamının ne denli önemli olduğu gösteren mekan.

  izmir için sosyal medyada pizza locale ile birlikte en çok adı gecen mekanlardan.
  ikisi de aynı kişiye ait.
  lezzet için kötü diyemem ama kesinlikle süper de diyemem.
  buradan daha güzel köfte yapan en az 10 mekan vardır izmirde.
 • o erimiş kolot peyniri instagramda müthiş görünüyor ama eritip köftenin üstüne dökünce birkaç saniye içinde sıradan, katı bir kaşar peyniri gibi bir şeye dönüşüyor. havasından hiç eser kalmıyor.
  sosyal medyasını harika yönetiyorlar ve ortam çok hoş. köfteler öyle ahım şahım değil.
 • kofteye 15 lira, eritme petnire 7.5 lira verilen yer.

  kofte guzel, peynir bes para etmez. ucretsiz olmasi gerek.

  ha bir de, icecekleri soguk degil. dolabin ayarini azicik acmalari gerek.
 • izmirdeki güzel köftecilerden biri.ortam gayet güzel elit bir hava katmışlar köfte yerken kendini lord gibi zannediyorsun.köftelerin tadı da orjinal,acıların çocuğunu denemiştim.yanında getirdikleri isot serpilmiş kızarmış ekmekler de hoştu.
 • instagram hesabini yoneten kisinin asiri yapay ve zorlama cumleler kurdugu mekan. o sacma ve samimiyetsiz dili birakmalari lazim.

  “sana iyi” ve “ustaam” kelimelerini okumaktan helak oldum amk
 • kapanmıştır.

  geçen gün önünden geçtim. tası tarağı toplayıp gitmişler. kocaman kocaman kiralık ilanları asılmış dükkana. umarım yalnızca başka yere taşınmışlardır. tamamen kapatırlarsa üzülürüm. biraz pahalıydı mahalıydı ama ara ara misafirlerimi ağırladığım değişik konseptli güzel bir yerdi.
 • hani ne kadar para o kadar köfte denir ya, burada o geçerli değildi. bir ton para verip, azıcık ve sıradan köfte alabiliyordunuz. kapanmış.
  demek ki neymiş: kolot peyniriyle gemi yürümezmiş.