şükela:  tümü | bugün
  • adina baslik acilmamis olmasina sasirdigim, muthis bilim adami.evrim! hakkindaki inanilmaz teorileriyle red ice adli radyo kanalindaki aciklamalariyla beni benden almistir. ve iki gun once de vefat etti.

edit: bir mikten haberiniz yok yemin ederim, kime sorsam illuminatinin 14. nesil 7. grup loca 3 koltuk 2 uyesinin adini sordum gibi bakiyor.
  • genel olarak starchild kafatası keşfi, everything you know is wrong (bildiğiniz her şey yanlış) ve intervention theory (müdahale teorisi) isimli kitapları ile bilinen bilim insanı, paranormalist. koca ayak ve türevi humanoidlerin hala dünya'da yaşadığını savunur. insanoğlunu (homo sapiens) ise bu dünya'ya ait olmayan bir tür olarak kabul eder. aynı galaksi içinde olan, başka bir gezegenden gelen gelişmiş varlıkların (bunları terraformer olarak isimlendirir), dünya'yı yaşanılacak bir yer haline getirmek için terraform ettiğini iddia eder. zecharia sitchin ile pararlel olarak, annunakiler'in insanları genetik müdahale sonucu yarattığından bahseder. bu minvalde, yaşam baz alındığında, hem darwinistlerden hem de yaratılışçılardan ayrılır.

youtube'daki konfersanlarına binaen, çok sıkmayan ve az biraz espritüel bir anlatım tarzı vardır. oturup karşılıklı bir tek atılabilecek bir amcaya benzer. wikipedia'ya kendisini yanlış tanıttığı ve düzeltmesine imkan vermediği için gıcıktır; o yüzden " wackypedia" der. ne yazık ki, 2013 yılında florida'da kanserden vefat etmiştir. şu bize dayatılan-yutturulan sıkıntılı ve bunaltıcı dünya tarihçesine zecharia sitchin ve onun gibiler ile beraber farklı bir bakış açısı sundukları için teşekkür edilesidir. allah rahmet eylesindir.

kendisi hakkında daha fazla bilgi için: www.lloydpye.com/index.htm
  • ölümünden 3 yıl sonra tanışabildiğim ve aşağıdaki bilinçli konuşmasıyla coşturan kişilik..

http://youtu.be/9zzo4iriobw

kafası ağ ve sorgulanmamış düşüncelerle örülü kişilere ağır gelir.

en güzel yanı hiç bir zaman bir din taraftarı veya ateist olmayan bendeniz, hala agnostik ama lakin öyle de değildir.

konu başka afacan.. ekşi ye fazla bu muhabbetler.