şükela:  tümü | bugün
 • radyoaktif madde karışan tiber nehrine düşmesiyle süper güçler kazanan bir adamın hikayesini anlatan italyan filmi.
 • guzel film. senaryoda cok bosluklar var ama gayet keyifle izlenebilir.

  7/10.
 • avrupalı süper kahraman hikayesi.

  gayet izlenebilir olmuş.

  7.
 • izlemden önce tereddütlerim vardı.
  sonuç olarak beğendim. bildiginiz süper kahraman filmlerinden değil.
 • 2015 yapımı süper kahraman ya da bir nevi anti kahraman konulu italyan filmi. benzerlerinin çoğunun amerikan yapımı olduğu düşünülürse farklı bir tat alabilmek için bir de italyan sineması denenebilir. evet klişe, benzerlerini izlediniz, on numara kurgu ve oyunculuk yok ama bir de olaya şu yönden bakın: bu filmde olmadık yerden çıkıp ucuz espriler yapan zenciler, şımarık ve sevişmeden uyuyamayan, hayatın tüm yükü omuzlarındaymış gibi gezen gençler, üst üste devrilen arabalar ve patlama sahneleri yok. izlerken yormayacak bir yapım.
 • oldukça başarılı bir soundtrack'e sahiptir. (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=dq66oxc9f1k)
 • sözlükte hakkındaki ilk olumsuz yorumu benim yazacağım, vasat italyan süper kahraman filmi denemesi.
  film damdan düşer gibi başlıyor. başrol dahil herhangi bir karakter derinliği yok. sırf kötü karakter olsun diye bir tarafta filizlenen bir çakma joker var ama onun hikayesi de kopuk kopuk. deli kızımızın animelerinin hikayeye yedirilmesi planlanmış ama onlar da havada kalmış. kısacası senaryonun yarısı kaybolmuş da elde olanla çekilmiş gibi.
  kahramanımızın gücünün sınırları da pek belli değil. bir bakıyosun 150 kiloluk adamı kaldırıp atıyor bir bakıyorsun kendini yukarı çekemiyor. hele final sahnesindeki dövüş tam bir fiyasko. youtube'a sokak kavgası yazın çok daha iyilerini izlersiniz. son olarak:

  --- spoiler ---

  1985 doğumlu yani 33 yaşındaki, gerçek hayatta mermer misali bir hatun olan ılenia pastorelli'nin canlandırdığı alessia karakterini nasıl çocuk gördüysem, soyunma kabini sahnesinde resmen çocuk istismarı izliyor gibi hissettim. benim için oldukça rahatsız edici bir sahneydi. bu da kızımızın oyunculuğunun iyi olduğu anlamına geliyor.

  --- spoiler ---