• ilk dinleyişte waka waka' nın alabora edilmiş hali sanılabilen lakin ki öyle olmayan shakira kemeri şarkısı.
  • bu şarkı da oturduğun yerde göt hoplatan cinsten. şakira biliyo bu işleri.
  • klibinde shakira'nın 'deli dişi'den çok erasmusla yurtdışına gidip orda coşmuş genç izlenimi verdiği şarkı. pantolonla havuza girmeler, sokakta üst baş değiştirmeler, yerlere yatmalar, göbek atmalar... tam köyün delisi olmuş taş gibi kadın.
  • klibini izlediğim zaman suyu sabunu alıp shakira'nın saçlarına dalasım geliyor yemin ederim. rasta desen değil, yağlı yağlı, karışık kuruşuk bir saç. sen de homeless ben diyim sokak çocuğu. kimse söylemedi mi shakiracığım iyisin hoşsun taş gibisin de şu saçlara bir şeyler yapalım diye anlamadım ki.
  • shakira'nın üzerinden seksilik akan yeni videosu ve süper şarkısı
    http://www.shakira.com/…h-the-loca-video-right-here

ben kadın halimle bu kadar aklımı kaybettiysem, erkek kısmını düşünemiyorum bile.
  • isp. deli (dişi)
    (bkz: la loca)
    (bkz: el loco)
  • nakaratını shakira nın üstün telaffuzu sayesinde "and i am crazy but you're naked" olarak algılıyorum. vallahi art niyetim yok hep shakira nın suçu *

edit : imla
  • şarkı kesinlikle coşturan cinsten olmuş, hatta harika ötesi olmuş, özellikle uzun yolda uykunuzun gelemeye başladığını hisseder gibi olursanız başvurulacak ilk yöntem olarak değerlendirilebilinir.
    zira klibi olmamış.
    -neyim lan ben juri gibi hissettim kendimi bir an, kadın dökmüş paraları klip çekmiş ben de olmamış diyorum, o da güzel.-
  • klibi izlerken resmen mutfağa koşup hamur açmaya, patates soymaya falan başladım. ne olmuş lan shakira'ya ? bi deri bi kemik kalmış, etrafta yeterince götsüz, göbeksiz sıfır beden var zaten, hiç gerek yok bu haline. kiloydu, yüzdü, dudaktı, göbekti zart zurtu fazla kafaya takıp kafayı yemiş bir hali var. şarkı iyi tamam da yeni imaj, kesinlikle hayır.
  • alman hastahanesinin karşısındaki sokakta yer alan efsanevi mekan...gitmediyseniz... çok şey kaçırmışsınız demektir... artık yok. malesef...
    eskiden bir loca akşamı saat altı buçukta bir arkadaşınızın evine gidermiş gibi başlardı... loca denen mekan iki sevgili tarafından işletilirdi ve ellilerden kalma küçük bir ev dekorasyonuna sahipti. gitmek için mekan sahiplerini tanımak gerekirdi... içindeki vitrinden akşam çalan taş plaklara kadar her ey bir ev itinasında idi...kahvenin yanında gelen likörler... kahve fincanının size özel seçilmesi... detay detay detay ve muhabbet... muhabbet... açıkçası hayatımda burada aldığım tadı başka hiçbir mekanda almadım... elbette dostluğun da bunda etkisi büyük.

burası ayrıca istanbul'da yaşayan tanınmış sinema ve tiyatro oyuncularının toplanma mekanı idi...
hesabın var mı? giriş yap