şükela:  tümü | bugün
 • terran ghost özelliği. herhangi bir mekanik uniti "kilitler", o unit bi süre (net bilmiyom ama baya bi süre) ne hareket edebilir, ne de atak yapabilir. siz de kenardan yersiniz o uniti.
  iyi kullanılırsa süper etkilidir bu özellik. default ghost 200 enerjiye sahiptir, süper karizmatiktir, lockdown yapar, cloak olur,nuke atar, düğme diker ilik açar. size 25min/75 gaza olur, en son.lockdown 100 enerji ister ve hadi cloak da yapsanız, bir ghost=bir carrier veya bir battlecruiser demektir. enerji upgrade yaptıysanız eğer,cloak da yapsanız 2 battlecruiser kilitlersiniz. ya da kafanıza göre artık ne kilitlerseniz. rakibiniz zergse unutun bunu. unuttunuz mu, süper.afiyet olsun.
 • starcraft ai'sinin ruhu bedenden titretircesine iyi kullandigi, favori irk terrandan tiksindiren ozellik. dei$ik irklarin benzeri marifetleri olan uniteleri olmasina kar$in, ünitenin marifet etkisi altindayken hasar alması sadece lakdavn marifetine ozgu.

  bunun di$inda en sinir bozucu spellerden biri olarak expansion pack ile gelen dark archonin mind control isimli speli var. ekrana kafa attirir.
 • terran medic tarafından etkilerinin yokedilebilitesiyle "ula bu medic organik unitleri iyileştiren bir nevi doktor değil mi? tamamen mekanik lockdown ne alaka?" şeklinde kafa karışıklığına ve soru işaretlerine yol açası ability.
 • uygulandığında pıcıri-pıcırıcı cıcıcı diye bir ses çıkartan terran ghost özelliği. ada savunmasında özellikle yararlıdır, hızlı micro ile carrier/battlecruiser filoları, shuttle/dropship sürüleri havada asılı kalmış zararsız sıcak hava balonlarına dönüşür, gerisini goliathlar halleder. upgrade'leri yapılmış üç beş ghost la kanije kalesini savunur gibi cengaverce mücadelenizi verebilir, üstüne üstlük yenen taraf siz de olabilirsiniz.

  lockdown'ın öbür ucundaysanız; örneğin carrier'larınızın etrafında şeffaf beyaz küreler belirmişse elinizin altında arbiter yoksa gidip çişinizi yapabilir, cips alıp carrier'larınızın üçer beşer inmesini seyredebilirsiniz, tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakabilir, vay be ne grafikler anasını satıyım diye oyun ekranını inceleyebilirsiniz..

  medic tarafından kaldırılması saçma olduğu kadar medic'lerin hasarlı elektronik aksamı da eski haline getirebildiğinin kanıtıdır. olabilirlikler/yapabilirlikler spell'idir lockdown, kullanışlıdır, sevimlidir.
 • half life 2 deathmatch'in ilk iki haritasından biri."dm_lockdown" ismiyle geçer.
 • lost'un 29 mart 2006'da yayınlanacak olan 2. sezon 17. bölümünün adı olacaktır.. ağzımızın suyunu akıtaraktan bekliyoruz efendim..
  http://epguides.com/lost/
 • grip inc'nin 1999 tarihli solidify albümünden pek gaz bir parça.

  waste
  life life inside
  anguish true wounds open raw
  sounds sliding steel
  sermons known to shackled nation
  man human meat
  senses starved left naked
  world in a world
  condemned fused in wuth the underworld
  formed pressed boxed caged
  must escape into oneself
  convicted and thrown away
  undesired sub culture
  pain does not define suffering
  formed pressed boxed caged
 • iphone için yapılmış bir güvenlik programı. istediğiniz programın açılışını şifre koyarak engelleyebiliyorsunuz. zırt pırt internete, facebook'a giren arkadaşların kontörlerin/faturanın ırzına geçmesini engelliyor.
 • stargate sg-1 dizisinin 8. sezon 3. bölümünün adı. sg-1 ekibi, öldüğü sanılan anubis'in hala sağ olduğunu farkeder. anubis, eski ihtişamına kavuşabilmek için, sıkışıp kaldığı dünyadan gitmek zorundadır.