şükela:  tümü | bugün
  • ing. lokomotif.. ayrica gnr'in use your illusion 2 albumunde bulunan, ba$i ve sonu super guzel olmasina ragmen ortalarda hafiften civitan, sozlerinde imali bir $ekilde axl'in cocukken babasi tarafindan cinsel taciz edildigi anlatilan $arki..
  • use your illusion 2 nin,2.yüzünün(hala kaset dinleyen kaldıysa 91 de mp3 falan yoktu bizde ),2.parçası...
  • (bkz: locomotion)
  • gnr'in en baba $arkılarından biri olmasına rağmen pek bilinmez. bilenler sever, periyodik olarak dinler, kulaklarının pasını aldırırlar, o ayrı..
  • albüme adını vermesinden ötürü ayrıca özeldir bu parça..
  • gnr'nin yazdigi en iyi parcalardan biri.. welcome to the jungle (ya da mr brownstone) ile bunu playliste koyup butun gece sikilmadan dinleyebilirsiniz.. (evet evet yapabilirsiniz.. hadi ne duruyosunuz..)
  • bir kadindan psikolojik savasla intikam alabilmenin en kolay yolunu 'you's gettin' too big for your pants and i's think maybe you should cut out while you can' dizeleriyle anlatmistir bu sarkida axl abimiz...
  • tam bir headbang sarkisi. duff arkadan sarkiyi epey guzel goturur.
  • hastası olunası guns'n fuckin' roses şarkısı. kaoslardan kaos beğendirecek bir ilişkiyi acayip doğrudan ve bir o kadar da kaliteli sözlerle açıklaması açısından da kulaklara şenliktir. erdemden girerler burada, " ah evet beni şekillendirmene izin verdim/ama hissediyorum ki tecavüz ediyorsun bana/çünkü dünyama ve şarkılarıma tırmandın/saldırdın/tırmaladın" gibi oturduğunuz yere mıhlayan betimlemelerden çıkarlar.. axl'ın değişik vokal renklerini bulabileceğimiz bir şarkıdır da bu öte yandan.

netekim love's so strange...
  • slash'in dehasını en net haliyle görebileceğimiz guns n' roses şarkısı. onların en herhalde mainstream dışı(my world'ü saymazsak, belki perfect crime da ama onu konserlerde çalıyorlardı hiç olmazsa.) şarkıları. primus gibi bazı yerlerde. sonlardaki love's so strange bölümü de çok şaşırtır insanı. zaten use your illusion ii o yüzden baş yapıtlarıdır.(bence) ha bir de bunun jeff beck'le yorumlanması projesi de olmuştur ama yarıda kalmıştır.